Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Kislányom 1 éves ma...

S. O. S! Kislányom 1 éves ma vettem észre hogy mindkét füle mögött a nyirokcsomók megvannak duzzadva. Mi lehet az oka? Nagyon ideges vagyok.

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem volt beteg mostanában? Nálunk a betegség után hetekig még meg van nagyobbodva a nyirokcsomója a kisfiamnak. De akár egy icipici megfázáskor, amikor csak egy kis orrfolyás a tünet akkor is megdagad. A dokink azt mondta, hogy ez teljesen normális.
2012. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatosan ott van, szóltam a dokinak, hogy meg van duzzadva, de szerinte normális és nincs nagyon megduzzadva. De tényleg ne ijedj meg, az immunrendszere dolgozik.
2012. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi voltunk ilyen miatt már ultrahangon, mert kislányomnak folyamatosan meg van több nyirokcsomója is duzzadva, azt mondták létezik ilyen, hogy nem húzódik vissza, reaktív nyirokcsomónak hívják. Ha nem folyamatosan duzzadtak, szerintem ne aggódj, valószínű csak az immunrendszere dolgozik, de ha nagyon aggódsz mutasd meg holnap orvosnak.
2012. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!