Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napos csecsemőtök melett...

Pár napos csecsemőtök melett hogy végzitek a nagytakaritást, ha jönnek a látogatók, és még nem fejeztétekbe?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár napos csecsemőhöz ne jöjjön látogató. Ha jön, akkor meg ne törődj vele, hogy néz ki a lakás.

De én nem is engedném, hogy jöjjenek. Előbb ti rázódjatok össze, az a fontos, nem a látogatók.

Nekik egyébként illik nem körülnézni!

Inteligens ember nem jön, amíg nem engeded, vagy mondjuk a baba 1-2-3 hónaos koráig. Ha nagyon közeli rokon (nagyszüő, testvér), az meg nem a lakással fog törődni, az tuti.

2009. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Hozzánk az elejétől kezdve jöttek, amikor már voltak nagyobb gyerekeink is azok barátai is ott lógtak, ahogy máskor. Én a kicsi mellett nem csináltam nagytakarítást, hanem folyamatosan pakoltam, fél óra alatt felporszívózom a lakást egy másik fél óra a felmosás, ha mindjárt elpakolsz, akkor mindíg rendben van a konyha, a főzés is hamar megvan és nem kell ott állni mellette.

Ha nem hagyod összegyűlni, akkor a sok 10-30 perc amennyi időd van amíg alszik a kicsi az mindenre elég.

2009. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár napos babához látogató? Nem normális ember aki menni akar egy ekkora babához. Mond meg annak aki "jelentkezik" hogy lesz még alkalma megnézni,nem fog elszaladni a baba. Nektek most egymással kell foglalkozni,ismerkedni. Nekem a párom sokat segített a takarításban,de ha sokáig dolgozott akkor egyik alvásidőt kihasználtam és úgy-ahogy összepakoltam,nagytakarítást ilyenkor nem kellene csinálni.Pihenned kell neked is,nehogy tej gondjaid legyenek. Én szóltam mindenkinek hogy minimum egy hónapig hagyjanak békén.Egyedül anyukám jött aki segíteni szokott és nem lábatlankodni...
2009. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Hozzánk is jöttek már az elejétől látogatók. A nagytakarítást szerintem hagyd, lényeg hogy ne legyen nagy gáz, rendetlenség, látható kosz. Senki nem fog a szekrény mögé vagy az ágy alá benézni, ne aggódj. A picire lesznek kíváncsiak, nem arra, hogy milyen szép rend van. Ha neked mégis igényed van a nagytakarításra, próbáld magadra kötni esetleg hordozókendőben, valami kényelmes, fekvő pozícióba.
2009. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jön látogató a gyermekágyas időszakban, akkor úgy gondolom, hogy az pont azért jöjjön, hogy takarítson neked és segítsen a házimunkában. Ilyenkor pihenned kell, nem véletlenül találták ki azt a 6 hetes időszakot.
2009. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!