Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez bevált másoknál is illetve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bevált másoknál is illetve mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel mindig kotonnal védekezünk de így pár hónap után szeretnénk más védekezési módra váltani...fog.gátlót bnőm nem szeretne szedni a hormonok miatt meg fél hogy hízhat tőle a naptáros mód meg nem tudom mennyire biztonságos ezért gondoltunk a kúpra vagy mi...ez nem tudom mennyibe kerül és mennyire biztonságos?Bnőmnek a nőgyógyásszal kell felíratnia vagy gyógyszertárba is kiváltható?Gondolom ez úgy működik hogy maga az aktus előtt kell bnőmnek felnyomni a puncijába ez eddig oké de minden eggyes új aktus előtt vagy hogy?

Előre is köszi a válaszokat!


2010. aug. 11. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
majd rálesz irva az utmutatásra ha kiváltota a bnöd?
2010. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
-?
2010. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

igen, vagy az orvos elmondja, vagy a patikus, vagy a kezelési utmutatobol kiderül mit hogy hányszor.


aranyos hogy aggodsz emiatt és nem azt gondolod hogy 'ö lesz terhes, gondoskodjon erröl ö' (Y) nagy pirospont és csak így tovább.

2010. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Én a pharmatex terméket ajánlom és abból is inkább a hüvelytablettát és nem a hüvelykúpot. Gyógyszertárban lehet venni,vény nélkül kapható, kb 1500 forintba kerül egy csomag,amiben 12 tabletta van! Minden aktus előtt 10 perccel kell a hüvelybe juttatni,de a betegtájékoztatón minden rajta lesz.

Tudom,hogy sokan ellenzik ezt a fajta védekezést,de mi 1 évig védekeztünk így (olykor megszakítással kombináltuk) és nem lettem babás! Ha kiegészítitek a naptármódszerrel, vagy hőmérőzéssel, veszélyesebb napokon meg megszakítással,akkor kétlem,hogy baj lehetne.

2010. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha gond lenne a baba, akkor a bnőd inkább tájékozódjon a gyógyszer felől. biztonságosabb sokkal. ezt megszakítással kellene kombinálni, de úgy sem 100%
2010. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még fiatalok vagyunk szval baba semmiképp se kéne...lehet bnőmnek beszélnie kéne a dokiával hogy ő mit ajánl.
2010. aug. 11. 23:39
 7/8 anonim válasza:
Én 31 éves nő vagyok!A fogamzásgátlót én sem bírtam.Én is már több mint egy éve a pharmatexet használom.A dokim szerint a használati útmutatót ha betartjuk ugyanolyan biztonságos ,mint a hormonális fogamzásgátló!!!
2010. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem meséltek pharmatexes élményeket, pl felhabosodott XD,kifolyt stb...meg hát nem a legbiztonságosabb, szóval kiegészítő védekezést igényel.

Én a bogyóra szavazom. A dokim szerint nem az hizlal, hanem az, hogy kicsit ehetnékesebb lesz a lány és össze vissza zabál mindent. Szóval egy kis önmegtartóztatással, kevesebb nassolással nem fog hízni.

2010. aug. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!