Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos/bevált a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos/bevált a masculan óvszer? És hol van az óvszereken hogy mekkora méretűre való?

Figyelt kérdés
Még nem vettem és kíváncsi vagyok, nem akarok egy óráig ott állni a boltban:)18/L
2009. jún. 6. 15:33
 1/10 A kérdező kommentje:
és melyik a legjobb fajta? durex?
2009. jún. 6. 15:34
 2/10 anonim ***** válasza:

A masculan óvszert én elég biztonságosnak tartom:)

Hááát nem tudom,hogy hol van az óvszereken h mekkora méretűek...(vagy nincs is méretre??)vagy nem tudom:(

Mert én még soha nem vettem óvszert ez a barátom dolga:D

Durexet is gyakran használunk...és még egyszer sem szakadt ki:D

Szóval a Durex a legjobb sztem!!!;)

Próbáld ki!!!!(Én az epreset szeretem);)

2009. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a masculan szerintem jó fajta óvszer :) csak a barátom szerint kicsit szűkebb, úgyhogy ha a lovagod nagy szerszámmal rendelkezik én a durexet ajánlom nektek :)

jó szórakozást :D

2009. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a durex a lejobb minőség.Ha interneten utánanézel,akkor le van írva,hogy hány mm az átmérője a guminak.A dobozra azt hiszem nincs ráírva,de azért olvasd el,hátha.Egyébként tényleg nem a Te dolgod lenne az óvszer vásárlás,de az is jó megoldás,ha közösen mentek és akkor meg tudjátok beszélni.
2009. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
az elöttem szólótól kérdezem honnan tudod h a te lovagodnak nagy a szerszáma??lehet h csak tényleg nagyon kicsi volt az az óvszer gyári hibás volt tudod???nem vagy egy kicsit nagyképű??neked van a világon a legjobb kanod,mi???24/L
2009. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ma 16:54 nek írtam
2009. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
masculan egy szar. tízből 4 szakadt ki eddig. Gumiknál tudtommal egy méret van, de nyugi, ráfér majd. Durexet v Lifestyles-t vegyél inkább.
2009. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem masculan jó volt. Hosszan síkos marad, jól síkosítható, nem szakadt, kellemes az illata.

Durexből csomót próbáltunk, 2 nap eltéréssel 2 fajta (love, classic) szakadt ki... Mire felhúzza, semmi síkosító nem marad rajta és hiába is kencézzük, semmit nem ér. Egyszerűen nem tapad rá rendesen a síkosító (se nyál). Ja és a büdös gumi szagát sem bírom.

A méret a doboz hátulján van. Sajnos a mostani páromra nem jó a masculan, ami csak 52-es, így kénytelenek vagyunk a szakadós durexet használni, ami 56-os, ha jól emlékszem. A lifestyles meg 54-es. Lifestylest is próbáltunk, de uolyan gagyi, mint a durex, csak majd feleannyiba kerül. Hamar kiszárad és büdös gumi szagú, de hát sajna mi nem használhatjuk a masculant, mert kicsi rá :S Amúgy ha jó méretben, akkor a masculant javaslom leginkább, de persze ki melyiket szereti...

2009. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
06 06 17:29 nek masculan 4 böl négy kiszakadt mi már másféléve használjuk és edig egyszersem szakadt ki az a te bajod ha b. f@sz vagy és nem tudod felteni normálisan ha roszulrakod fel vagy kibontásnál megsérül ako lehet durex vagy akármi.....enyi
2009. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A masculan szerintem egy jó cucc nekem bevált.
2013. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!