Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktathatnám 5 hós...

Hogyan szoktathatnám 5 hós babámat arra, hogy később ébredjen reggel, ne 5 órakor?

Figyelt kérdés
Már nagyon kivagyok, mert túl korán ébred szegénykém. Este hétkor meg már vinni kell fürdetni, mert nem bír tovább ébrenmaradni. Fél nyolctól már alszik.
2012. júl. 16. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nalunk nem sikerult az atszoktatas. Probaltam kesobb letenni, de ugyanugy koran ebredt. Koran ment aludni, koran kelt, viszont ejszaka nem kellett kelni hozza, engem ez vigasztalt. Lehet valtozik ez is, legalabbis az en fiam mar nem kell olyan koran. Mostanaban 6-7 korul, de annal sosem kesobb.
2012. júl. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jaj, ez nálunk is probléma volt, kb. 2 éves korig. Borzasztó volt, főleg télen és utáltak a szomszédok, mert ugye bármennyire próbáltam csöndben tartani, azért minden hallatszik ebben a hajnali csöndben. Később jobban fogja bírni. Ebben a kicsi korban nagyon trükközni sem lehet, mert ha foglalkoztatod, nyűgös, nem lehet ébren tartani. Próbáltam reggel magam mellé venni, egy órát az ágyamban fetrengeni vele, körberakni csörgővel, néznivalóval, de nem mindig jött be...
2012. júl. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam mindent, nem jött be semmi. Az idő majd megoldja, ha szerencsés vagy. Az én lányom lassan 17 hónapos, általában 6-kor kel. De van olyan is, hogy fél 6-kor, és nem alszik vissza. Sajnos ez van, nem tudok vele mit kezdeni. Majd leszokik róla. Vagy ha nem, pár év múlva nekem már nem kell felkelnem, mert önálló lesz. :)
2012. júl. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kislányom is 7 kor már muszáj lefürdetni mert kiakad és alszik is.1 éves de még csak 3 x aludtuk át az éjszakát.Igaz most jönnek a hátsó fogak.Reggel 5.fél 6 kor ébred.

5 éves fiam is ilyen.Bármilyen későn fekszik.Korán ébred.Ez van sajnos:(

2012. júl. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!