Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktathatnám cumira...

Hogyan szoktathatnám cumira ha nem fogadja el? 7 hetes picur anyuja

Figyelt kérdés
Cicin alszik és már a cicim eléggé érzékeny...:(
2012. júl. 9. 10:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy erre rá lehet-e szoktatni... Kiskoromban én is és a nővérem is utáltuk a cumit, öklendeztünk tőle. Sajnos ha próbálkoztál és nem fogadja el nem tudom, mitől javulna ez a dolog... :( :D
2012. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 nittababy ***** válasza:
attól mert te még cumira szoktatod az nem azt jelenti hogy nem cicin fog aludni!!!és ha ö nem akarja a cumit akkor nem tudod erőltetni!!
2012. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Reménykedj, hogy két hós kora körül rákap az ujjára, addigra kezdenek ismerkedni vele. + hónaposan már stabilan betalál vele a szájába, főleg ha hason altatod. Addig marad a ringatás, mellkasodon alvás, cici. Eröltetni ezt nem lehet.
2012. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja,nem fogja elfogadni a cumit. Az ilyesmit nem lehet "szoktatni" vagy erőltetni...
2012. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem +, hanem 3 hónaposan
2012. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
a cumis üveget sem fogadja el...még vizet sem hajlandó inni belőle...
2012. júl. 9. 11:05
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem 3 gyermekem van, elsőre egyik sem fogadta el. Én sem akartam őket hagyni cicin elaludni, ezért nem adtam fel és minden szoptatás után, amikor már csak ciciztek volna, beadtam a cumit. Talán másfél-két hétbe telt, mire sikerrel jártam. Később már nem volt ezzel gond, mert az elalvást a cumival azonosították, ráadásul csak elalváskor volt rá szükség, napközben nem.

Az ujjszopást nekem a gyerekdoki nem javasolta, mert míg a cumit később simán el lehet venni, az ujjszopásról leszoktatni sokkal nehezebb, ráadásul (a doki elmondása szerint) az ujj is deformálódhat.

Remélem tudtam segíteni!

2012. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Sehogy, a lányomból kiindulva. Az elején próbálkoztunk nála is, de kiköpte, öklendezett tőle. Nem erőltettük, és olyan jó. Nincs cumija, nem is igényli. A cumisüveget később elfogadta, és pár hónaposan megtanult magától elaludni. Utána egy darabig még megint elaludt cicin, de ismét sikeresen leszokott róla a szoptatás befejezésével.

Ne aggódj, a cumit hanyagoljátok akkor. Inkább a cicidet ápold. Avent bimbóvédő krémje nekem jó volt, illetve én bimbóvédővel szoptattam, igaz, befelé forduló bimbó miatt.

2012. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
g próbáld rendesen pohárból, a szülészeten a nővérek nem is engedték, hogy a kismamák cumit vigyenek be, pohárból kellett itatni a babákat és minden gyerek gyönyörűen ivott első perctől! szerintem jobban jársz, ha sosem ismeri meg a cumit!
2012. júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

a cumisüvegre megoldás lehet a márka váltás, az aventnak nagy és hosszú a szívókája az nem igen szokták szeretni az újszülöttek, a mamnak picike és lapos, a tommeet is ajánlják, de azt nem ismerem.

a cumi meg... hát ez ilyen, nem lehet erőltetni :)

2012. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!