Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy 5 hónapos...

Mitől lehet, hogy 5 hónapos babám aki 1 hónapos kora óta átaludta az éjszakákat 3 napja 3-4-szer kel fel éjjel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg fogzik.
2012. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogzik, melege van, időjárás változás.
2012. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogzik ill. frontok.
2012. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hú, akkor beleléptünk a fogzós korszakba... Mit kell tudnom róla? 1. gyerek.
2012. júl. 16. 09:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jellemző tünet, hogy nyűgös, ömlik a nyála, és rágcsál. Vegyél neki hűthető rágókát, és vegyél neki valami fájdalom csillapítót fogra, pl gyógyszertári ecsetelőt, Dentinoxot, Dologélt. Én a Dologélt használtam a lányomnak.
2012. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Innentől mikor bújuk ki a fog? Pár hét? Vagy akár lehet több hónap is? A nyála már hónapok óta ömlik, mostanában nehezebben alszik el, és nem is alszik olyan mélyen, a keze vagy egy játék állandóan a szájában van.
2012. júl. 16. 10:18
 7/9 xStefix ***** válasza:

A fogzás lehet gyors, de lehet lassú is...

Illetve még az idegrendszeri érés is bekavarhat a szokásokba, ha mostanság kezd el aktívabban mozogni, felfedezni.

2012. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gabszem ***** válasza:
szerintem is fogzás, de ha nyűgös azt már szerintem látnod kéne hogy beduzzadt-e az ínye. Az én babám 5,5 hónapos és 4 fog már kinnt van, most látjuk hogy jön nemsoká az ötödik is.
2012. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akármitől... Lehet fogzás, front, de legvalószínűbb most a mozgásfejlődés intenzitása miatti sírás. De írhatnál valami normális kérdést is. Mármint leírhatnád, hogy végül mitől alszik vissza. Lehet szomjas, éhes... Nem egyértelmű nekem a fogzás, csak azt nagyon könnyű rávágni mindenre.
2012. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!