Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vitted babádat először...

Mikor vitted babádat először sétálni babakocsi nélkül?

Figyelt kérdés
...úgy, hogy kézen fogva sétál melletted?
2012. júl. 16. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 évesen
2012. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13 hónaposan. Akkor már járt 3 hónapja majdnem, csak tél volt, hóban nem vittem sétálni. De amint jött a jó idő, mentünk is. Azóta nagyon ritkán babakocsizunk.
2012. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen messzire... 16 hósan indult el, 2 hétre rá már lementünk a 2 percre lévő boltba vásárolni. Most 23 hós, de az 5 percnél messzebb lévő játszótérre nem érdemes még levinni kocsi nélkül, mert ha elfárad ölbe cipelhetem haza, ha viszont még maradna, hisztisen-rúgkapálósan cipelhetem ölbe :) Úgyhogy még hiába "spórolok" azzal, hogy nem kell lépcsőznöm le-föl a kocsival, általában sajnos nem éri meg otthon hagyni.
2012. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen indult el ,pár hét múlva már rengeteget sétáltunk olyan távokat ment hogy csak néztem.Gondolom érdekes volt neki mert azóta már lustibb lett.
2012. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Fiam 16 hónapos, 2 hónapja indult el. 1 órás sétákat simán bír. Bár lehet, hogy ő is belustul majd :(

2012. júl. 16. 13:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

13 hónaposan indult el,rá 1-2 hétre a közeli parkba,boltba elsétáltunk,imádta,élvezte,ha messzebb mentünk vittem a babakocsit,eleinte ő tolta ha elfáradt belekérckedett.

Erre rá 2-3 hónapra már messzebb is elmerészkedtem vele pl a városközpontba gyalog kocsi nélkül.

2012. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ha rendszeresen sétálsz vele, nem fog belustulni szerintem. mi ott rontottuk el, illetve én, hogy kijött a jó idő és egy csomó heylre bringával megyünk, elszokott a sétától. fizikailag bírná, de nem fűlik hozzá a foga annyira, mint régen
2012. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kb mint ti...16 hónaposan már szépen sétált, ekkor már nem használtunk babakocsit.Azóta sem használunk, 21 hónapos.
2012. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 évesen indult el, pikk-pakk ráérzett a gyaloglás ízére, és fáradhatatlan. Most 15 hónaposan mégsem megyek el vele sétálni babakocsi nélkül, mert nagyon-nagyon határozott, önálló elképzelései vannak arról, hová szeretne menni (általában autók irányába), nem működik, hogy megfogom a kis kezét és szépen sétálunk.:( Pedig órákig bírná... De kitépi magát a kezemből, és ha nem arra megyünk, amerre ő kitalálta, akkor megy a hiszti. Remélem, azért előbb-utóbb fog javulni ez a helyzet.
2012. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a közeli játszróra 11hónaposan. Rendes nagy sétákra 1éves korától.
2012. júl. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!