Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a vacsora egy...

Mi legyen a vacsora egy igen-igen válogatós 16 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Annyira tanácstalan vagyok, mert nem eszik tulajdonképpen a tejbegrízen, virslin, párizsis margarinos kenyéren és tojásrántottán kívül nagyon mást a nem főételek közül, pedig próbáltam már sonkát, különböző szendvicskrémeket, sajtkrémet, vajkrémet is, de mostanra kifogytam az ötletekből. Kérlek benneteket, adjatok tippeket, mit adhatnék neki, mi most maradék kaját fogunk vacsorázni, de neki abból már nem akarok adni... ja, és a vajas-lekváros kenyér is kilőve, mert az uzsonnára kap.

Nem tudom, miért ilyen finnyás, érdekes módon a főtt ételek közül szinte mindent megeszik, ezeket meg köpködi kifelé :-S


2012. júl. 16. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor add azokat, amiket felsoroltál. Ez 4 dolog, ha ezeket váltogatod, az egyáltalán nem rossz és nem egyoldaló (ha egyébként jól eszik). Nem is értem a problémát. :)

Ennél sokkal problémásabb gyerekek is vannak. :)

2012. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem ez is olyan monotonnak tűnik :-S úgy érzem, hogy mindig ugyanazt eszik, mert tulajdonképpen ezeket kell variálnom reggelire is :-(

Tudom, hogy vannak sokkal problémásabb babák is, de nekem most ez okoz gondot, és ha valakinek van jó ötlete mégis kaja fronton, akkor tegye meg, hogy leírja! Előre is köszönöm!

2012. júl. 16. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Tejfölös tojás: tükörtojást mindkét oldalon megsütni, egy kis tejföllel összerotyogtatni. Én nagyon szeretem. :)
2012. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én lányomnak ennyi idősen a tojásleves pirítóssal volt az, amit bármikor meg bírt enni, most 2 évesen pedig a tojásos nokedli. :)
2012. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szerencsére nem voltam ilyen helyzetben mert gyakorlatilag bármit teszek a fiam elé mindent megesz!

Viszont itt sok anyukától olvasom akik hasonló cipőben járnak,hogy úgy dobják fel a kajázásokat hogy pl:a tányéron a kajából kiraksz egy mosolygós arcot vagy a kenyérszeletre rajzolsz ketchuppal valamit stb és inkább megpróbálnék vmi egészségessebb kajával próbálkozni.a párizsi és virsli sajna szemét kaja,a margarint egy molekula válassza el attól,hogy műanyag legyen...jó tudom,hogy így is nehéz neked de pl ha szereti a tojást akkor csinálj házi tojáskrémet azzal megkened a kenyeret és paradicsomkarikákból kiraksz egy mosolygós arcot vagy pl én tegnap saját készítésű májkrémet csináltam,csak falja a fiam kenyérrel.a párizsi helyett inkább adj húsos császár szalonnát lekatonázod és abból kiraksz vmi figurát a tányérra .

Neharagudj nem okoskodni akartam de nem is azzal van a baj,hogy kevés fajta kaját eszik hanem hgy sajna mit.

2012. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!