Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindent irtok hogy mikor...

Mindent irtok hogy mikor kakil napi mennyi pelust használ, mikor vetett, és mennyit, mikor ébredt,?

Figyelt kérdés
nekem még nem született meg nemtudom irni kellene e?miket irtok a babával kapcsolatban?
2009. júl. 13. 16:16
 1/7 A kérdező kommentje:
a vetett=evett lenne:)
2009. júl. 13. 16:17
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem helyesen teszed, hogy majd írni fogod, de egy idővel elfogod felejteni mert a babára fogsz koncentrálni és nem erre, és nem is fog beleférni az idődbe sem.
2009. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém mivel tápszeres volt írtam, hogy hány órakor és mennyit evett. Kb 2 hónapos koráig. Eleinte azt is írtam, hogy mikor volt széklete. Mást nem . Ja, amikor beteg volt, akkor meg a lázát és hogy milyen gyógyszert kapott rá.
2009. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak azt írtam, hogy mennyit és mikor evett, illetve a súlyát minden nap mértük. Nem volt gond, nem azért, hanem olyan jó látni, hogy milyen szépen fejlődik. :)

Én nem írtam a pisit, kakik sem. Így is csak kb 2 hós koráig írtam a kaját, aztán mindig elfelejtettem, elmaradt. Meg aztán nem is tartom olyan fontosnak. Tápszeres már és így mindig tudom, mikor mennyit kap. Ha szoptatod, írhatod is és úgy mellé biggyesztheted azt is, melyik ciciből evett, hogy ha esetleg elfelejtenéd. (míg szoptattam én elfelejtettem) :)

Ha lesz mérlegetek, hetente mérheted és írhatod, hogy lásd, milyen szépen fejlődik. :)

2009. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem írtam. Az első héten írtam, hogy mennyit evett, hogy rendesen beindult-e a tejem, aztán nem időztem ilyenekkel
2009. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt irom, hogy mikor evett és melyik mellemből, mert képtelen vagyok emlékezni rá, a mellemen meg nem érezni... Meg időnként, hogy hány kg. Az elején pár hétig minden evést mértem és irtam, semmi értelme nem volt. :) 3 hós múlt.
2009. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sose írtam semmit.Csak babanaplót vezetek.
2009. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!