Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már mindent kipróbáltam de...

Már mindent kipróbáltam de semmi nem használ az éjszakai alvásnál. Ötletek?

Figyelt kérdés
40 percenként cicizne 4,5 hós babám.Már azt is kipróbáltam,hogy hagyom sírni így kb.5-10 perc alatt visszaaltatja magát.De 3 óránként mindenképpen megetetem.Próbáltuk már hason is meg háton is az alvást.Ha mellettem alszik még rosszabb.Várom az ötleteket.Előre is köszi mindenkinek
2009. febr. 9. 17:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Lehet melege van. Olvastad a suttógó című könyvet? Meg a suttógó mindent megold című könyvet? Az ír nagyon jó tanácsokat. Leírni nem lehet, azt el kell olvasni, hogy megértsd.
2009. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem piszkálni akarlak, de miért eteted meg mindenképp 3 óránként? Próbáld ki, mennyit alszik egyhuzamban éjjel. Az én kislányom átaludta az éjszakát ilyen idős korában, ha éhes lett, szólt, egy próbát megérne...
2009. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
miért kell feltétlenül 3 óránként etetni? lehet, hogy éppen növekedési ugrása van, és nagyobb az igénye. De bármi más baja lehet. A Suttogó című könyv meg baromság.
2009. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem sem kell etetni 3 óránként, sőt, ilyenkor már a 4 óra is jó. Amúgy majd kér, ha éhes.

Örülj neki, hogy visszaalszik, lányom üvölt, amíg cicit nem kap.

Ha viszsaalszik, hagyd sírni, aludjon tovább. ha éhes, úgyis másképp sír, akkor adj neki. De elég egyszer hajnalban etetni ilyenkor már.

2009. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
az én fiam 3 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Most 7 hós és este 8-kor leteszem és reggel 10 kor kel. Ez van 5 hós kora óta. Szóval szerintem sem kell 3 óránként etetni. A sottogó, igen is nagyon jó.Ezek szróerint nem lett rendesen elolvasva.
2009. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nappal mennyit alszik? És mennyit eszik?

Ha túl sokat alszik, lehet hogy azért ébred gyakran éjjel, mert kipihente magát. Ha meg keveset eszik napközben, akkor lehet hogy azért ébred, mert tényleg éhes.

2009. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Bocsi csak közben etettem.Azt hogy 3 óránként megetetem azt arra értettem hogy három órán keresztül nem veszem ki az ágyából de ha a három óra letelt és sír akkor már adok neki cicit.Három óra alatt 2*3 szor kel,akkor szoktam hagyni hogy szegény álomba sírja magát.Csak már ki vagyok merülve mert már 3 hónapja ezt csinálja.Így szoktunk kajcsizni:7-10-12(gyümi)13-16-18-20-kor.20-21 óráig eszik úgyhogy legközelebb csak éjfélkor adok neki.Csak anyatejes,a hozzátáplálást védőnő tanácsára kezdtük hátha így kevesebbet sír egy nap de hiába.A tej biztos elég neki,4200 grammal született és 4 hósan volt 7 kiló 75 deka.Ja és így alszik:10 órási és az egy órási cici után,pontosabban cicin alszik el.Valamikor valamelyik kimarad.A napi séta alatt sem mindig alszik:(
2009. febr. 9. 18:15
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
10szer eszik az éjszakával együtt?
2009. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

17.49-es vagyok.

Hát így ránézésre nekem az a 2 alvás alvás kevésnek tűnik. Időben ez mennyi összesen? Az én picim 5 hónapos, de ennyi idős korában kb. 2,5-3 órát aludt napközben, 11 körül, 14 körül, meg este 18 körül.

Te babád este már egyáltalán nem alszik? Lehet hogy azért ébred fel többször, mert nagyon felpörög estére, és átbillen a holtponton. Ilyenkor sokkal rosszabbul alszanak. Próbált meg este még 1x elaltatni a fürdés előtt, mondjuk a 18 órás kajcsi után. Még ha csak fél órát alszik, az is eredmény.

2009. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok ismét.

Még annyit, hogy esetleg próbáld meg mérni a napközbeni szopikat, ha van mérleged, hogy mennyit eszik. Lehet hogy lusti fajta, és nem szopizik sokat egyszerre.

2009. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!