Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1évesen még baba vagy gyerek?...

1évesen még baba vagy gyerek? Ti hogy gondoljátok saját picinyetekről?

Figyelt kérdés

az én kisfiam még baba (szerintem).

én furcsálva olvastam itt egyik nap, hogy 1éves "gyerekek", már csak 1x alszanak napközben.

segítenek pakolni.

hát az én kisfiam nem segít pakolni,még 2x alszik napközben, és azon kívűl, hogy remekül nekem dobja a labdát(rendesen lehet vele labdázni),még nem tudunk közösen játszani.

akkor az én kicsimmel van baj?én rontottam el valamit?


2009. júl. 13. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

1 évesen még szerintem is baba. nekem szeptember 30.-án lesz 2 éves, de még mindig az én pici babám.

Én valamiért nem tudom azt elhinni, hogy egy 1 éves 1x alszik napközben, esetleg akkor ha 9-kor kel és már fél nyolckor alszik. Talán... Meg az a pakolás se olyan pakolás.

Szerintem te SEMMIT nem rontottál el, úgy csináltok mindent, ahogy nektek jó. :)

Nincs a kisfiaddal semmi baj.

2009. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 11 hós a fiam és már nekem is csak 1x alszik egy nap, pedig reggel 8 körül kell és este 21 után alszik el.

Már ugy szaladgál a lakásban, hogy az csak na. Így mikor nekem elindult onnantól azt mondom, hogy az én "nagy fia". Nekem már gyerek, de itt bennt mindig is az én pici babám marad.

2009. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer hallottam egy ilyen meghatározást (egy anyukától), hogy amíg nem tud járni, addig baba, azután már nem... Szerintem ez egyénfüggő, nem lehet éles határt húzni a kettő között.
2009. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az én fiam is 1szer alszik 1 nap, 13 hónapos, reggel 8kor kel, este 9 előtt alszik el picivel. segít pakolni, takarítani, viszi a boltban a kosarat, lehet vele játszani, stb... nem csodagyerek, és én sem vagyok szupermami, még mielőtt vki a fejemhez vágná... nem értem miért baj ez. nem rontottál el semmit, a gyerekek nem egyformák.
2009. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kisfiam hamarosan egy éves. Nekem is még baba. Önállóan még nem megy és pakolni sem segít, kétszer alszik napközben ő is. Már egyre többet lehet vele játszani, de nem sokáig. Szerintem nem rontottál el semmit.
2009. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 13,5 hós a kislányom nekem baba, hát pakolni segit (szét rakni) mindent igazi kis huncutfáni, ő is csak 1x alszik pedig 8-1/2 9 között ébred és 21h kor alszik el. Csak akkor alszik 2x ha hirtelen hűvősre vált az idő és akkor de. és du. is alszik . Semmit nem rontottál el, minden baba más. te csináld úgy ahogyan nektek jó, és ne is idegesítsd magad h ki mit mond, vannak nagyot mondó anyukák.!

üdv. 13,5 hós baba anyukája

2009. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!