Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy kisfiam ne...

Mit tegyek, hogy kisfiam ne húzzak ki fürdés közben állandóan a dugót?

Figyelt kérdés
17 hónapos és ez a legújabb zsiványsága. Van a kádban csúszásgátló, de lefeszegeti a dugóról, van egy csomó játék, de a dugó kihúzása sokkal jobb móka. A kis kádban már nem fér el, a zuhanyzást meg azért "nem erőltetném" mert imád fürdeni.
2012. júl. 16. 19:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Az én lányom 16 hónapos, ő megérti azt, hog ha kihúzza a dugót, vége a fürdésnek. Most màr megtanulta, hogy a végén mindig ő húzhatja ki, de előtte nem csinálja, mert tudja, hogy akkor nem pacsálhat tovább. Volt olyan is, hogy kihúztam, nyúltam a törölközőért, közben ő meg vissza is dugta. :)

Hidd el, meg fogja érteni könnyen, hogy miért nem szabad, csak meg kell neki magyarázni.

2012. júl. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tegnap esti utolsó 3 válaszolónak. Ígérem este résen leszek :))))
2012. júl. 17. 08:27
 23/23 A kérdező kommentje:

Bocsánat, Neked is ma reggeli válaszoló köszönöm.


Az a baj vele, hogy szerintem tökéletesen megért mindent (a nemet is, de "csakazértis" az ellenkezőjét teszi annak amit mondunk neki (szekrényajtó nyitogatás, fiók húzogatás, üvegasztal rángatása, ágy szélére felállás stb.) Érdekes, hogy azt meg megérti, hogy ne menjen ki a vizes padlóra mert elcsúszik, ne fogja meg a sütőt mert megégeti, stb., van ami miatt meg hiába szólok rá napjában akár 20-szor is, meg csapok a kezére megcsinálja 21-szerre is. Mindegy ez van, makacs, konok, önfejű :D de az enyém :DDDDD


Még egyszer köszönöm a válaszaitokat. További szép napot Nektek.

2012. júl. 17. 08:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!