Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este hánykor alszik el a babád?

Este hánykor alszik el a babád?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5,5 hós, 8kor fürdetem,cicizik, elalszik rajta,aztán felébred,onnantól kb 10 óra,mire el birom altatni, a kiságyban játszik,beszélget stb. Van,hogy 10.30, de volt már fél 12 is,mire hajlandó volt elaludni.napközben 3x alszik, kb 40 perceket.ilyen keveset alvó típus ő(az apja is ilyen), vagy lehet valamit csinálni,hogy előbb elaludjon?
2012. júl. 16. 22:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia nem tudom még aktuális e ,de én sem kelteném reggel de valamiféle napirend az sokat segít! Én azt csináltam a picimmel,hogy az esti szunyókálást nem engedtem neki hosszúra, ő 5 körül álmosodott el és max 6 negyed hétig altattam. 7.30 körül etetem meg és 8 fürcsi.Ha nem volt még álmos énekelgettem neki altatót közbe még játszottam vele az ágyon kapott egy kis cicit és 9kor letettem.És mindig a kiságyba tettem megsimogattam ,majd kimentem ha sírt 5 perc múlva vissza simi,majd kimentem 10 múlva vissza simi ha sírt és kimentem.....szerintem fontos hogy eltudjon aludni egyedül pl náluk 9 hós és nem kell csicsijgatni csak adok neki puszit megszeretgetem és leteszem és magától elalszik.Csak minimum kell hozzá egy hónap.
2012. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!