Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legkorábbi ismert összesfog-ki...

Legkorábbi ismert összesfog-kibújás?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi ismertek-e extrém-korán fogzó babákat, akiknek az összes foguk kibújt már egész pici korukra?
2012. júl. 17. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerek. Lányomnak másfél éves korára kijött az összes,itt ez is rekordnak számított.
2012. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de itt szerintem egész extrém (olyan korai, hogy nem is hinnéd) dolgok is lehetnek.
2012. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiam nem extrém eset, csak viszonyításként írom, neki 20 hósan volt kint mind. Kislányom most 22 hós és 12 fog boldog tulajdonosa.
2012. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiam 2honaposan kezdte, es 16hos koraraaz osszes kint volt. A tesoja 1 eves, es 8 fogacskaja van meg csak. :-)
2012. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!