Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Babátok keresztelőjén...

Anyukák! Babátok keresztelőjén milyen ruhában voltatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Kosztüm. Szeptember közepén volt. Szerintem a templomba illik szépen felöltözni.
2012. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Majdnem ugyanilyen H&M ruha, csak halvány barackszínű, és a mellrész alatt egy aranycsatos öv van. Ehhez fehér, aranygombos vékony kardigán, és balerina, fehér-barack színben.


De csak leszek, szeptemberben kereszteljük a lányunkat. :)

2012. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy nyakba kötös, mell alatt bővülő, térdig érő ruha, sötétkék alapon szürke és fehér mintás volt.

Mindenki csinosan, elegánsan jött, nők ruhában vagy kosztümben, férfiak öltönyben.

A gyerek keresztapja készült a legjobban, új öltöny, cipő, ing, fodrász, nagyon kitett magáért:)

2012. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fekete térd alattig érő sima, pántos ruha, felette bolero.

Sikerült a legmelegebb napon tartani...

2012. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Májusban volt, a kislányom fehér ruhában volt lila kardigánnal, én lila ruhában fehér kardigánnal. Persze alkalmi ruha, egyszerű fazon, rövid ujjú, térdig érő.
2012. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk aug. 12-én lesz a keresztelő. Én egy fehér pamut bluzban leszek. Az eleje a dekoltázsnál , olyan belógós. Egy fekeze církás szoknyával, térd alattig ér. De lehet még nézek valami más bluzt addig.
2012. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sötétkék nadrágaban, vajszínú top-ban és egy kék csíkos blézerben voltam, és magassarkúban. Májusban volt.
2012. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fekete nadrág,fekete top strasz kővekkel és fehér blézerben voltam
2012. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk télen volt a keresztelő, én fekete térdig érő szoknyában és egy fehér ingben voltam.
2012. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek,hogy a válaszaitokkal ötleteket adtatok! :)
2012. júl. 18. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!