Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 4 hónaposom pocija nem...

Ha 4 hónaposom pocija nem bírja az almát akkor próbálkozzak mással, pl. répa, vagy várjak még a hozzátáplálással?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 16:37
 1/8 kíváncsicska ***** válasza:
Anyatejes baba?Ha igen várj vele.Ha tápszerezed akkor is várhatsz vele.De ha meg akarod próbálni akár meg is párolhatod az almát vagy adj neki krumplit.
2012. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kiki01 ***** válasza:
Én a helyedben várnék még, de nem is az alma lesz nálunk az első kaja, hanem ahogy írod is, a répa, mert abban semmi bél és gyomor irritáló nincs. Az alma azért elég savas, legalábbis az én gyomrom úgy értékeli...
2012. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A répa viszont durva hasfogó. Pl. a hipp ital is répalé, amit gyógyszertárban hasmenésre adnak. Én inkább krumplit adnék.
2012. júl. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Mi is elkezdtuk a hozzatapit, kisfiam szinten 4 honapos.

Az alma nem valt be nekunk, kisfiam nem szerette, ezert vartam par napot es megprobaltam neki mast. Repat probaltam, de nekunk megfogta a kakit, de izlett neki viszont. De kostolt mar krumplit is. (egy uveggel evett meg repa es krumpli puret). Most barackot kostoltatok vele, es nagyon izlik neki.

Szerintem varj par napot es probalj meg mast, ha viszont azt sem fogadja el, akkor lehet meg varnotok kell a hozzatapival.

2012. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. No, akkor várok még pár hetet, mivel kaki is nehezen van, és a pukik is nagyon kínozzák. A kisfiamnál minden simán ment, kislányom úgy látszik érzékenyebb.
2012. júl. 17. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Az alma mellett a barack a másik befutó, amit első kóstolásra ajánlanak, és ha gond van a kakival, az helyreteszi.
2012. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is a barackkal kezdtük a hozzátáplálást! Ennek volt szezonja, és tudtam, hogy honnan származik. Tényleg nagyon jó széklet problémákra. :)
2012. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyik gyerekemnek sem jött be elsőre az alma. Próbáld meg a barackot. Ha azt sem bírja, akkor várj a hozzátáplálással.
2012. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!