Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hol volt nyaralni babájával...

Ki hol volt nyaralni babájával, hány hónapos volt, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Kirándulni szeretnénk, de még nem tudjuk hova és hány napra. Tapasztalatokat várok, akik már babával voltak vhol.
2009. júl. 14. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi a múlt héten voltunk nyaralni 10 hónapos kislányunkkal Balatonalmádiban. Vízparti bababarát szállodában voltunk, aminek külön fedett medencéje is volt. Imádta a pancsolást:) Meglepően jól viselte a kiscsaj az idegen környezetet, nagyon jól aludt éjjel is. Szerintem a lényeg, hogy ne nagyon zökkenjen ki az otthoni megszokott rendszerből, tehát nagyjából ugyanakkor legyenek az étkezések, esti fürdetés, alvás. Mi vittük az itthoni lepedőjét, takaróját, hogy a megszokott dolgai legyenek körülötte.

Szóval nekünk nagyon jól sikerült, hasonlókat kívánok!:)

2009. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

6 hónaposan Horváto., jó volt nagyon, 8 hónaosan Észak Magyaro., Kassa, Miskolc környéke, az is jó volt nagyon. Most a 6 hónaposakkal készülünk Horváto.-ba, majd utána Tésenfára.

Sehol nem volt semmi gond és szerintem nem is lesz, az utat is jól viselte és azóta is mindig jól viseli a gyerek. Mondjuk mi mindig visszük őket mindenhová, hozzá vannak szokva.

2009. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és várom a többit is! Esetleg ha a hotel, vagy szállástok nevét is megadnátok
2009. júl. 16. 09:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6hónapos volt mikor Balcsira mentünk a családdal nagyon élvezte de a ki megszokott dolgait mi is vittük (takaró, párna stb) és a napi rituálékat is betartottuk így majdnem, hogy jobb volt mint otthon.Sok sikert és kalandra fel!
2009. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 hónaposan cserkeszőlőn voltunk, termál hotelban. felváltva mentünk a vízbe. igaz én 1x voltam benne, azért mégis csak termál. aztán jól megfürödtem száraz ruhát vettem és a medence mellett apát figyelve feküdtünk a pokrócon. ha éhes lett, textilpelussal betakaróztunk és had szóljon. vittünk baba utazóágyat , az ágyon pelusoztam, a csapot kimostam , textilpelus bele és fürdés. nem kellett magunkkal vinni az egész lakást, és 5 napig voltunk el. azért vittem magunkkal tápot, ha véletlenül pont akkor menne le a tejem, de semmi baj nem volt.
2009. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi a kisbéri Kincsem hotelben voltunk. Baba-barát, medence, wellness, és nagyon családias. 6 hós babával 1 hétig. Kértünk kiskádat, pelenkázót, utazó ágyat, az étteremben etető széket. A közelben sok a látnivaló. Nagyon jóvolt.
2009. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi orrfűn voltunk 1éves babával a megszokott dolgait vittük és ugyanabban az időben evett aludt,ott még tbbet és mélyebben aludt a levegőváltozás miatt.Jó volt
2009. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tihany, BMW apartman, a mult héten. A hely jó volt, a strand szép volt, bár gyalog kicsit messze, kocsival viszont több csodás ingyenes és nem ingyenes strand elérhető.

Egy hetet voltunk, sajna végig esett az eső, sok mindent nem tudtunk kezdeni az alváson és pihenésen kívül.

Ha jó idő lett volna, jó lett volna minden.

Amúgy 6 hetes kora óta minden hónapban egyszer elutazunk az ország másik végére, 4 órás kocsiúttal a szüleimhez, ott töltünk 2-7 napot, és 4 óra vissza. Sosem volt gond.

10 hetesen meg egy hétvégét Gunarason voltunk, kánikulában, de akkor sem volt gond.

Hiszem hogy minél előbb elkezditek vinni a kicsit, annál jobban megszokja és annál kevésbé lesz gond, ha máshol kell aludnia.

2009. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Sok hasznos dolog van bannük. Szerintem is jobb minél előbb hozzászoktatni a babákat az utazáshoz, főleg ha olyan örökmozgó szülei vannak mint mi is :)

Orfű? Pécset kérte meg a férjem a kezem (Kispál 20-as koncert után), de sajna Oorfűn még nem voltunk, pedig sokat hallottam róla. Oda is biztos egyszer elmegyünk :)

2009. júl. 16. 11:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor afiam féléves volt, az Aklpokban voltun, kirándultuk, ő meg ült a hátihordozóban ,nézelődött aludt.

A lányom 5 hónapos lesz, amikor megyünk nyaralni Görögországba, kocsival.

2 hónapos korában már voltunk a gyerekkekkl hosszú hétvégén belföldön.

2009. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!