Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi 50g Sinlac? Nem kaptunk...

Mennyi 50g Sinlac? Nem kaptunk hozza merokanalat!

Figyelt kérdés
Hogy mérjem ki?
2009. júl. 14. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

A Sinlachoz nem adnak mérőkanalat. A legegyszerűbb, ha mérlegen kiméred!

2009. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rajta van a doboz hátulján alul, hogy 5-6 evőkanál az 50 gramm.
2009. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

koszi,mmilyen evokanal? pupozott, csapott, vagy milyen?

nincs merlegunk :(

2009. júl. 14. 13:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem se nem púpozott, se nem csapott, csak úgy... egy evőkanálnyi, de miért akarod ennyire pontosan kimérni?

Ez nem tápszer, nem kell szerintem ennyire ragaszkodni milligrammig az arányokhoz.

Én csak úgy érzésből szoktam elkészíteni, bár sosem vízzel.

Én barackhoz szoktam keverni, az a tízóraink.

2009. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

pontosítok

4 honapos babymnek sinlacot irt a doki. 50 milit kéne neki csinalnom csak ugy, es hetente 20 milivel novelni

kaja mellett

egyszeruen tapasztlatlan vagyok, es mivel a tapinal fontos a pontossag, gondoltam itt is

2009. júl. 15. 07:59
 6/6 anonim ***** válasza:
itt nem annyira a fontos a pontosság, inkább az, hogyan eszi meg a babád. az én fiam nem szereti, ha előírás szerűen készítem el, mert neki az úgy túl híg. még tennem kell bele egy kicsit, hogy megegye.
2009. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!