Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Várjak még vagy azonnal...

Várjak még vagy azonnal adhatom a Normaflore-t?

Figyelt kérdés
9 hós babám ma már 3x kakilt, ebből az utolsó már híg volt. Egyébként élénk, láza nincs. Felhívtam az orvost, de csak az asszisztenssel tudtam beszélni: szerinte adjak Normaflore-t neki. Ti is úgy gondoljátok, vagy várjak még, hogy ismétlődik-e? Ha ok nélkül adom nem árt? Egyébként még sokszor szopik is.
2009. júl. 14. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia%

Náluk is ma szó szerint fosott:(

Meg sem fordult a fejemben,hogy adjak neki,gondolom a melegtől,de lehet mert mindent a szájába vesz,de ha nem múlik el akkor adok én is neki,egyébként nem ártasz vele.

7 hónapos fiú anyukája

2009. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem árt, adhatod nyugodtan. Én volt, hogy minden nap adtam nekik.
2009. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt, adhatod nyugodtan elvileg. 11 hós lányom két hónapja kb négyszer kakil egy nap, de én még nem gondoltam a normaflore-ra. én úgy gondolom bejött az igazi gyümölcsszezon, főétkezésekkor meg nasiként is tömi magába annyira szereti. Én erre fogom.De ha úgy érzed, hogy nálatok ez nem normális akkor adjál neki.
2009. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül nem ismétlődött a dolog és nem adtam semmit. Ma meg még nem is kakilt. Lehet, hogy a gyümölcsök hajtották meg.:)
2009. júl. 15. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!