Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól csinálom a hozzátáplálást?

Jól csinálom a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
4és fél babámmal 1 hete kezdtük a hozzàtáplálàst őszibarackkal. imádja nagyon. tegnap òta kevés almalevet is kap. igy tervezem ma almát rakok hozzá neki napról napra egyre többet. aztán kap majd krumplit barackkal majd később almàval utànna jön a rèpa ezután nem tudom hogyan tovàbb. nem baj hogy ennyi napon keresztül kapja a barackot.
2012. júl. 19. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
3- 4 napig szoktatni kell a babát az új ízhez, aztán jöhet egy következő, akár keverve, akár külön- külön. Jól csinálod :) ha már eszi a barack, répa, krumpli, almát, akkor jöhet a sütőtök, szilva, körte, banán, de ezek majd később, szerintem az a néhány első gyümölcs és zöldség elég lesz 5 és fél hós koráig és lassan jöhet a többi, aztán rizst is keverhetsz a gyümölcsökhöz.
2012. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csinálod, én barackkal kezdtem,és a meggylével, szerette, majd almával de azt utálja:)majd banán jött, ezután jött a tejpép, azt nagyon szereti,most üveges epret kapott, meg van érte veszve:)) pár nap múlva meg kezdem a krumplit, répát , majd rizsbe keverve gyümit , azután jön majd sütőtök .
2012. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!