Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merjek ilyen babakocsit...

Merjek ilyen babakocsit venni? (bébé comfort loola) 6 és fél hós babám sokszor hason alszik a babakocsiban.

Figyelt kérdés
Szerintetek bébé comfort loola kocsit merjek venni? (nem dönthető teljesen vízszintesbe a háttámla) Nagyon tetszik a kocsi, fontos, hogy szemből tolhassam. Gondolom néhány hónapon belül úgyis kevesebbet fog aludni kocsikázáskor, talán nem kell hasra tenni..Idősabb babás ill. loola kocsis anyukák tapasztalatára lennék nagyon kíváncsi! Előre is köszi a segítséget!

#séta #babakocsi 6 hós #bébé comfort loola
2012. júl. 19. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk loolánk van, mondjuk 1 éves múlt a fiam. Én szeretem, de nekem már a babakocsiban nem alszik hason. Csak háton vagy oldalt de úgy jókat szundikál benne annak ellenére hogy a kiságyában hason alszik! (most is:))

Nem dönthető teljesen vízszintesre csak olyan 170 fokig, úgyhogy szerintem ebben (a loolaban) hason biztos nem tud aludni.

2012. júl. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a segítséget!:) Az az igazság, hogy árban, minőségben szuper lenne! Idővel mondjuk biztosan nem fog hason aludni (ahogy nő, főleg télen biztos nem férne el benne) és akkor biztosan jól ki tudjuk használni.


Megkérdezhetem, hogy mennyi idősen kezdtétek el használni ezt a kocsit?

2012. júl. 20. 07:27
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hónaposan. Előtte a windoo mózes volt rajta. Szeretem mert masszív erős, kicsi kereke ellenére rugózik (mind a 4 kerekénél van rugós felfüggesztés) mégis esernyőre csukódik azaz kicsi helyre befér. Most adom el mert az az egy bajom van vele hogy van egy dackorszak kellős közepén tomboló 2.5 évesem és nem tudom fogni a kezét is mellette ha tolom a kisebbet (mivel esernyő és 2 kézzel kell tolni) :(
2012. júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Húú, nem lehet könnyű együtt kettővel..Majd biztosan én is leszek hasonló cipőben.

Csak nem a teszveszen adod el éppen? Ott is keresgélek.:)

2012. júl. 20. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!