Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok is van olyan, hogy...

Nálatok is van olyan, hogy szó szerint nincs kedvetek megmozdulni se annyira fáradtak vagytok? Kifejezetten feszültté tesz, ha valamit csinálnom kell. Érzem, hogy minden izmom be van feszülve és merevedve. Mit tesztek ez ellen?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen, pedig ez a 3. babám.

Szerintem vegyél magadon erőt és mozdulj ki.

Mekkora a kicsi?

2012. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szedj Magne B6 ot, és estéként vegyél be Sedacur Forte-t.

Ha ezektől nem javul, lehet hogy vérszegény vagy, nézess egy labort.

2012. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
10 és fél hónapos. Minden nap kimozdulok megyünk sétálni.
2012. júl. 20. 09:48
 4/8 anonim ***** válasza:

most én is pont így vagyok.

nagy lányom 2 éves, dackorszakban van, a kisfiam 2 hónapos és sajnos enyhén beteg a veséje. már reggel 9re elfáradok.


próbálok napközben aludni, ha egyszerre sikerül altatni őket.

jó levegő, séta...

2012. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így vagyok mostanában,pedig első babám és 8 hós.

Mi is kimozdulunk minden nap,mégis olyan hulla vagyok:-(

Páromnak jövőhéten lesz 2 szabija,ekkor kimegyek a háziorvosomhoz és egy teljes vérképre kérek tőle beutalót,mert egyszerűen felfoghatatlan érzés ez számomra,mert én sosem voltam ilyen...

2012. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam ennyire nem rossz a helyzet de közelít! A fiam 4 hónapos és még mindig . éjszaka is 3 óránként kér cicit. Én már ettöl teljesen kész vagyok. Már annyira fáradt vagyok, hogy csuda. Pedig szépen fejlődik, jó sujban van és állandóan szopna. Igaz letudja a szopizást max, 10 perc alatt, nem lóg rajta. De ezt a sok ájszakai kelést már nem olyan jol birom. Mikor lesz ennek vég?!
2012. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes. Nem az idő? Mostanában érzem magam így ahogy Te leírtad...de én az időre "fogom". Illetve csak remélni merem, hogy ez nem egy állandó állapot, mert akkor ez nagyon rossz lesz. 36 éves vagyok egy 1 éves kisfiam van, és pontosan tegnap este 21 órakkor mondtam azt a páromnak, hogy "miatökömvan?" este 9-kor már esek össze a fáradtságtól, egész nap "tinglitanglizok" ideteszem magam odateszem magam, érdemben semmit nem csinálok, ha valaminek nekikezdek az idegesen, kedvetlenül. Jó mondjuk nem kell jókedvvel felmosni a követ, de azért úgy sem kell ahogy én csinálom, mert abban nincs köszönet. Egész nap aludnék, vagy ülnék...mondjuk kocsikáznék, mennék a világ végére is csak itt ne kelljen lennem.

Remélem, hogy ez tényleg CSAK az időjárás:-)

2012. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pont azt érzem, amit a 16:42 válaszoló. Alapvetően elvégzem minden itthon munkámat, de folyamatosan fáradtnak és feszültnek érzem magam. Alig várom elmenjünk itthonról. Azt viszont megfigyeltem, ha jön a hidegfront nálam ez akkor van főleg. A szülés óta már csináltattam vérképet és minden rendben volt.
2012. júl. 21. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!