Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan diéta, ami...

Létezik olyan diéta, ami kifejezetten pattanások ellen hatásos?

Figyelt kérdés
Főleg orrom környékén, homlokomon vannak mitesszerek, eltömődött pórusok, az állcsontom mentén és a halántékomon 1-2 pattanás. Szinte mindent kipróbáltam, kozmetikust, pórustisztító krémeket, arclemosó tonikot, bőrgyógyász által felírt krémeket (isotrexin,differin), kapszulát (roaccutan kb. fél évig)... Végleg nem sikerült megszabadulni a pattanásoktól. Zsíros ételeket nagyon ritkán eszek, sportolok is. Fényterápiás lámpa segíthet? Vannak olyan élelmiszerek, amik ajánlottak/tiltottak akne ellen, vagy ez személyfüggő? Létezik valamiféle tisztítókúra? 19/F
2009. febr. 6. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Szia. Nekem a szauna(infra) és a szolárium segített, minimális dózisokban.

Annyiban személyfüggő, hogy pl a koleszterinek nem minden ember testében viselkednek ugyanúgy. Azt jól látod, hogy a kiváltó okot kell megszüntetni- ebben egy belgyógyász segíthet a vérképed elemzése után pl.

Ha valóban kevés zsíros és OLAJOS(!!) ételt fogyasztasz és még sportolsz is, akkor én doki segítségét kérném.

Gyors pattanástalanodást! (De hülye szó:D)

2009. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
52%

ÉTEL kérdésében dietetikust kérdezz azok nekem már adtak elég jo sok tanácsot

de kezd a börgyogyásznál

2009. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bőrgyógyásznál már voltam, nem is egyszer, de mindig csak felírt valamit, kapszulát vagy krémet, ami nem sokat ért... :(

2009. febr. 6. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Q10 50mg tabletta teljesen jól rendberakott.

shop.builder.hu

2009. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A pattanás ellen kifejezetten jó ha méregtelenítő kúrát tartasz. pl. lébőjt. gyógyteával.


HÉtkönapokra pedig vegán (azaz teljes növényi étrend) sok nyerssel segíti leginkább a tested méregtelenítését.


Régen én nagyon pattanásos voltam, a tükörbe szégyeltem nézni... miután átváltottam vegán diétára és elkezdtem méregteleníteni, teljesen helyrejött az arcbőröm.

2009. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Minden bőrgyógyász elmondja (huhh mennyitől hallottam én már), hogy tiltottak

az olajos, zsíros

fűszeres

cukros

ételek, illetve italok (mármint cukros:D)

Nem tűnik vészesnek, egy kis sörélesztőt szedhetnél mellé.

2009. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb jótanácsokat! Sörélesztőt már eddig is ki akartam próbálni, ezentúl meg is teszem. :)
2009. febr. 6. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!