Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos babával indultato...

Hány hónapos babával indultatok el külföldre nyaralni repülővel? Hogy bírta az utat a pici?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 10hós volt a lányom mikor repültünk Angliába. 1hetet voltunk egy ismerősnél. Az odafelé út borzalmas volt,majdnem végig sírt. Este indultunk lehet a fáradtságtól volt,bár én pont arra számítottam,hogy mivel fáradt majd elalszik. A visszafelé útnál már nem volt probléma,majdnem végig aludt szerencsére. :)
2012. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5 hónapos korában utaztunk, szintén Angliába. Odafele is és visszafele is rendben volt. Másodszorra 10 hónapos korában mentünk, akkor sem volt gond, de akkor már nehezebb volt egy kicsit, mert állandóan "menni" akart.

Nagyon segítőkészek szoktak lenni a légikísérők.

2012. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi tobbszor utaztunk haza Angliabol a kisfiammal. 8, 11, 17… honaposan. Vele nem volt semmi gond. Eljatszott, kajalt volt amikor aludt is. A lenyeg, hogy valami olyat vigyel ami tudod, hogy lekoti valamennyire. ah nagyon pici babaval utazol akkor igazan nem tudom mi kotne le de ha olyan 8 honap korulivel akkor leirom nallunk mi vallt be:

Nagyon bevallt utra 2 dolog az egyik olyan mint egy elloke es a sajat nyakadba akaszthatod. Ezen van egy csomo csungo micsoda. Ezt a nyakadba akasztod a repulon miutan leultetek es elvan vele a baba. A kisfiamat lekototte akkar 30 percig is majd tartottam egy kis szunetet kajaval vagy valami massal aztan ismet lekototte. A kisagyra is felakaszthato, akkar babakocsira is es van tappancsa amivel a kocsi ablakuvegere ragaszthatod. Igy eleg jol kilehet hasznlani. Itt ”bondie bird” a neve. Nem tudom otthon minek hivjak de nallunk nagyon bevallt utazaskor es ha osszetekered elfer kis helyen, nem nehez:

[link]

[link]

A masik egy puha pluss doboz amin van egy nyilas es ezen a nyilason keresztul ki lehet halaszni a jatekokat. Hasonlo mint a fomabedobo de nem tudom mi a pontos neve. Nagyon szerette a kisfiam kihalaszni a jatekokat en meg visszadugtam. Ezzel is elvolt nagyon sokaig a repulon. A lenyeg, hogy pluss vagy anyag legyen, hogy tudd a taskadba begyomoszlni es ne legyen nehez. Mar 29 honapos a fiam de a mai napig szereti ezt a pluss dobozt csak sajnos mar esik szet a sok hurcolastol.

[link]

2012. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!