Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csajok! Ti hogy látjátok? Korai?

Csajok! Ti hogy látjátok? Korai?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hós, 6 hónapig szedtem a fogamzásgátlót,de mivel a kislányommal is nehezen estem teherbe, úgy döntöttünk,nem szedem tovább.Ám a kistesó nem váratott sokat magára, mivel tegnap 2 tesztem is + lett.Nagyon örülök neki,de egy picit tartok is tőle,mivel 18 hónap korkülönbség nem túl sok.Mit szóltok hozzá?
2009. júl. 14. 20:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Sztem korai de nem vagyunk egyformák!

Gratulálok:)

2009. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nem lesz könyű kb. tíz évig de boldog lszel.
2009. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon korai lett volna.

Mondjuk mi már a másik véglet vagyunk, nálunk 9 év a korkülönbség, de ezt én így érzem jónak.

Nem vagyok a türelem bajnoka, ezért sem kartam kicsi mellé egy picit.

2009. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

mindenekelőtt Gratulálok! Egy biztos, nagyon fárasztó lesz, de jó lesz! ha már most ezen gondolkozol, hogy jó vagy rossz-e ez, akkor meg fogod oldani őket együtt:-)

Az én környezetemben van ilyen, akinél hamar jött a kistesó. Nagyon boldogok, a gyerekek jól elvannak, viszont minden mozdulatuknál figyelni kell. A nagyobbik ölbe kapná a kicsit, azt hiszi eheti azt a fincsit, amit ő, stb:-) Ugyanakkkor jó is, mert ki tudsz szaladni 2 percre ha dolgod van, mert eljátszanak együtt azért:-)

szóval mindent bele, jó lesz hidd el! nézd mindenképp a jó oldalát: nem mentek ki az első gyerek ruhái a divatból:-))) na jó, nem viccelődök:-) Egy mindenben támogató férj aranyat ér. Ha ez, és a nyugodt családi légkör megvan, semmitől ne félj, minden kialakul, és hidd el, hogy segíteni fog a nagytesó. ő ettől talán még "nagyobb" is lesz egy kicsit:-)

2009. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

szia! én is most várom a tesót, 14-15 hónap lesz a korkülönbség :)

először én bepánikoltam, főleg, hogy nem terveztünk még egy babát (gyógyszert szedtem), aztán elkezdtem látni az előnyöket is. igen, nehéz lesz, de a gyerekeknek nagyon jó lesz a kis korkülönbség. és nekem is jó lesz így, mert őszintén szólva később én már nem vállaltam volna babát (ha visszamegyek dolgozni, nem vállaltam volna újrakezdeni a babázást).

már nagyon várom, hogy négyen legyünk :) és persze -amint látod- igyekszem csak pozitívan gondolkodni :)

2009. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

szia!


Nálunk 11 hó különbség van,a a kicsi 1 hós, a nagy 1 éves. Nem állítom h könnyű,mert azzal hazudnék.

2009. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
21.04-nek:Borsodban lakom,te merre?Jó lenne,ha itt laknál te is!
2009. júl. 15. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!