Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog változni a helyzet?

Mikor fog változni a helyzet?

Figyelt kérdés
20 hónapos lesz a kisfiam és a probléma az, hogy gyakorlatilag csak én csinálhatok neki mindent.Etetés,peluscsere,fürdés,fogmosás stb..mert senkinek nem engedi ha én ott vagyok.Képes torka szakadtából ordítani ha apa megpróbálja a pelenkáját lecserélni.Altatáskor is csak én mehetek vele.Múltkor a boltban még a kocsit amiben ült sem tolhatta apa.Mikor fog ez változni vagy mit kellene tennünk?Nagyon bántja apát ez a helyzet.Próbáltunk kísérletezni hátha megszokja de inkább addig nem alszik vagy csak ordítva sír altatásnál amíg be nem megyek.Mit tegyünk?
2012. júl. 21. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Csak akkor,ha erről leszoktatod. Ne te legyél vele állandóan,hanem az apuka. Akkor is,ha ordít. A sírásól nem lesz semmi baja. Ha látja,hogy a sírással nem ér el semmit,néhány nap után nem fog hozzád ragaszkodni.
2012. júl. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem csak én vagyok vele hanem az apja is.Semmi gond szépen elvannak amíg én képbe nem kerülök.1 hétig próbáltuk a sírást de csak folytonos hányás lett belöle.
2012. júl. 21. 07:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem láttam még 18 évest, aki üvöltött volna, ha az anyja mellett az apja is megjelenik a színen és hozzá akar érni.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ki fogja nőni. Kis önző, aki csak magának akarja anyut. Apának most itt a lehetőség, hogy megmutassa következetességét és megalapozza a tekintélyt.

Nyugi, csak higgadtan.

2012. júl. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is fog változni, azért próbálgassátok, pl: "nézd apa mit csinál" közben próbálja pelus cserét és bohóckodás, ilyesmi. Nekem is 20 hónapos lesz a fiam, volt pár hónap amikor még pisilni sem tudtam anélkül elmenni, hogy ne üvöltsön. Most meg délután apa hazajön akkor megszűnök létezni neki :). Tőlem nem fogad el minden kaját, bezzeg, ha apa adja :). Azért egy nem változott, az éjszakai keléseknél csak anya a jó, apánál ordít.
2012. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!