Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tulajdonképpen miért nem...

Tulajdonképpen miért nem szerencsés egy nap kétszer v. háromszor is adni tejpépet a babának? (Tudom, hízlal, de akkor is baj, hogy nai többször eszik ha kifejezetten az lenne a cél, hogy hízzon? )

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
nem baj akkor ha híznia kell dehogy! Nekünk is híznunk kell és a doktornéni napi 2X javasolta a tejpépet!
2009. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Állítólag van némi hasfogó hatása. Ezen kívül a tejpépet enni tudó babáknak szüksége van más "értékesebb" táplálékra is mint főzelékek, gyümölcsök stb.

Ettől függetlenül én ha nem is rendszeresen, de szoktam többször is adni tejpépet. Délelőtt gyümölcsel keverve, délután meg simán. Az én lánykámra is ráfér még egy kis husi:)

2009. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én reggelire adok tejberizspépet a babának, néha előfordul, hogy a vacsit nem jól eszi, vagy úgy gondolom, hogy korábban vacsizott és még éhes lehet este akkor még összekeverek neki egy kicsit. Általában megeszi, mert szereti. De inkább 2x kap főzit. (dokinéni mondta)

1 éves múlt

2009. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

igazából nem hízlal, eltelít. sokkal "nehezebb" kaja számára, mint a tápszer, ezért nem ajánlják. Nem fog a gyerkőc annyiszor étkezni, amennyiszer ajánlott. Na meg ha kétszer háromszor eszik ilyet naponta, akkor mellette miket fog még enni? Én félnék tőle, hogy hasfájás lesz a vége, mert teleeszi magát.

Mennyi idős a baba? mert azt nem írtad!

2009. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha azt szeretnéd,h hízzon, adj neki sinlacot szerintem. napi 1szer is elég, a fiamnál bejött:)
2009. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 hós
2009. júl. 15. 14:22
 7/7 A kérdező kommentje:
nem csak a hízás miatt. hanem a cél az lenne, hogy tápszer-szerű kerüljön a gyomrába, mert a tápit nem hajlandó enni. csak kanalast tudok belediktálni.
2009. júl. 15. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!