Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam a hozzátáplálás...

Hogy csináljam a hozzátáplálást, ha a babám reggel össze-vissza ébred?

Figyelt kérdés
Kisfiam reggeli ébredésében semmi rendszer nincs. Egyik nap 6-kor már eszik másik nap pedig csak 9-kor. Ébredés után már nagyon szépen kitudom számolni, hogy mikor eszik. Néha 4 étkezése van néha 5. A tízórait már kiváltottam gyümölccsel és most az uzsira gondoltam következőnek. De így nem tudom hogy csináljam, mert néha a negyedik étkezés kitolódik vacsora időre. Vagy hagyjam az uzsit és próbáljam meg az ebéddel?
2009. júl. 14. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem hagyom már össze-vissza aludni az én babámat, mert utána úgyis szakadatlan sir, hogy elfelejtett enni. Úgyhogy nálunk már csak max 1 óra eltérés van, utána felkeltem, és örülni is szokott neki, és mindig ki is derül, hogy tényleg már éhes volt... De persze ez babafüggő. Igy viszont lehet időziteni jobban. (3.5 hós).
2009. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!