Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 és fél hónapos lányom már...

5 és fél hónapos lányom már csak reggel és este szopik. Elég neki? 2 hónapja kezdtem a hozzátáplálást.

Figyelt kérdés

Napközben zöldséget, gyümölcsöt és tejpépet eszik. Egy napunk kb így néz ki: 8kor szopi, 11kor gyümölcspép, 14kor főzelék + csirke husi, 17kor tejpép, 20kor tejpép, 23kor szopi. Szerintetek jó ez így? Egy evésre általában 160-170grammot szokott mindenből megenni.


Köszönöm a segítséget!


2009. nov. 9. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is így volt, most már 7 és fél hónapos, most is reggel-este van tápszer. Szerintem elég neki, de ha úgy látod hogy nem fejlődik rendesen vagy éhes marad, nem kiegyensúlyozott akkor bizti nem jó. De gondolom ez nem így van :)
2009. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen, ha jól emlékszem nálunk is így volt. Amúgy még most is így van (oké, már nem szopik, tejet kap), két éves múlt egy hónappal. Reggel-este tej van vagy kakaó. Reggel nem is nagyon kér mást, csak megissza a tejet és megy a bölcsibe. Mondjuk ott úgyis kap reggelit, szóval mindegy. De én kínáltam már reggel ennivalóval többször is, de olyankor nem kéri. Szóval szerintem simán jó ez így.
2009. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6 hónapos korától kb 18 hónapos koráig csak reggel és este cicizett, után még 3 hónapig csak este és szép nagy gyerek lett belőle.
2009. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. nov. 9. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!