Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg olyan katasztrófa ha...

Tényleg olyan katasztrófa ha autósülést kap 1. szülinapra?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak jövő hónapban lesz az első szülinapja. Ismerősök rokonok agyamra mennek hogy ők inkább játékot hoznak neki. Hiába magyarázom, hogy inkább adjanak bele hogy vehessek egy jó kis biztonságos autósülést neki, az szerintük nem ajándék és szegény kisfiam. Hogy ez olyan mintha kaját vagy ruhát vennék neki. Nem értem, ha arra van szüksége miért nem abban segítenek, illetve hogy ez tényleg nem szokás? Meg ház 1 éves, nem fog rá emlékezni hogy mit kapott.Játéka van, felével nem is játszik még.
2012. júl. 22. 07:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
meg háT egyéves, nem ház bocsi:)
2012. júl. 22. 07:27
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

egyik ismerősöm biciklire vett gyerekülést az 1. éves szülinapjára a gyerekének. nem kell mindig egy raklap csoki meg játék, hogy a gyerek boldog legyen.


magyarázd el nekik, hogy ha megvetted a gyermekülést, akkor utána eltudod vinni többször ide-oda.

2012. júl. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes,hogy a rokonok "jobban tudják" mi a jó Nektek.Én igen is a sarkamra állnék és ragaszkodnék az üléshez,ha ti ezt szeretnétek.Ha van neki játéka bőven,felesleges,hogy 15-tel több legyen bedobva a sarokba és csak porosodjon.Ha ennyire nem értenek meg,sorakoztass fel érveket az ülés mellett.Igen is fontos a jó autósülés egy gyermeknél,hiszen az életét biztosítja.Ez többet ér minden játéknál;és egy jó minőségűnek meg is van az ára.Szerintem teljesen jó ötlet amúgy szülinapra.Amellett meg hogy összedobnák rá a pénzt,vmi kis apróságot hozhatnak azért,hogy meglegyen az ajándékozás hangulata;ami tényleg fillérekből kihozható és így mindenki elégedett lesz.
2012. júl. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Tavaly a kislányom tőlünk(szülőktől) egy pár bőr cipőt és egy pár sportcipő kapott váltónak,mindkettő márkajelzésű volt.Erre volt szüksége és ezt vettük meg Neki.Egy évet töltött és éppen akkor kezdett el tipegni,na meg ősszel.

Ismerősöktől,családtagoktól meg játékokat,ruhácskákat kapott.Pedig hangoztattam,hogy egy autós ülésre kuporgatunk.

Nem,egyáltalán nem fog emlékezni,és szerintem semmi rossz nincs abban ha inkább a szükségesebb,de hasznosabb dolgokat veszitek meg Neki.Valszeg azért ragaszkodna a játék ajándékhoz,mert az rejtett marad összegben,de ha pénzt kell adni,akkor nem mindenki szereti kimutatni a pénztárca függvényét.

2012. júl. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1 éves gyerek még fel sem fogja. El sem kell neki magyarázni, mert neki az hogy szülinap, semmit nem jelent. Szerintem egyáltalán nem katasztrófa, sőt ti vagytok az okosok, hogy valami olyat akartok venni amit tényleg használ. Lehet ez a gyerek 2/3, stb. éves szülinapjakor már tényleg necces, de most még egyáltalán nem.
2012. júl. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
na ez eszembe se jutott hogy így túlzottan nevesítve van ki mennyit ad bele és ez lehet a baj...((
2012. júl. 22. 08:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 éves gyerek valóban nem tudja, hogy neki szülinapja van, és ajándékot kéne kapnia. De ez inkább nektek ajándék, nem neki. A gyerek valóban játéknak örülne. Én azért biztos vennék mellé valami kis olcsó könyvet, vagy játékot.
2012. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi kisfiunk 2 hét múlva lesz egy éves,és éppen tegnap voltunk autósülést vásárolni, megvan a szülinapi ajándék. Éppen itt volt az ideje lecserélni a hordozót,a nagyszülők is beleadtak pénzt, így ők is hozzájárultak, hogy hiper-szuper Besafe ülésben utazhasson a gyerkőc. Sokkal jobban örültünk ennek az ajándéknak,mintha a játékokat halmozták volna, van belőlük éppen elég már. Nálunk ez természetes,mindig megbeszéljük, mire van legnagyobb szükség, és ez így tényleg nagy segítség számunkra.
2012. júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Anyósom megkérdezte anno, hogy mit szeretnénk a kislányunk 1 éves születésnapjára, mire van szükségünk? Erre én rávágtam, hogy pelenkára! De tényleg arra volt a legnagyobb szükség, így azt kaptunk. Tőlünk 1 db mesekönyvet kapott. Egy 1 éves gyermek nem emlékszik rá, hogy mit kap és mit nem, mi inkább másképp próbáltuk feledhetetlenné tenni neki ezt a napot, sok színes lufival és virággal feldíszítettem a lakást, csináltam neki finom tortát színes figurákkal, programot szerveztünk, na azt élvezte nagyon! Jobban mintha anyós is beállított volna a nyolcadik kirakós játékkal.

(autósülést egyébként mi keresztelőre vettünk neki, mondtuk, hogy most erre van szükség és kész:)

2012. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jaj hát keresztelőre meg se próbálok ilyesmit mert ott ékszer az elvárás, egyáltalán nem tudtam őket rábeszélni autósülésre.

:( Bébé Confort Axiss-t szeretnék neki na de olyan drága hogy bár inkább adtak volna bele :((

2012. júl. 22. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!