Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lenne gond ennyi változásból?

Lenne gond ennyi változásból?

Figyelt kérdés
37nm-es 1,5 szobás lakásban élünk. Eddig a kisfiamé (11 hónapos) volt a félszoba és a miénk a nagyobb,ami egyben nappali és játszótér is. Itt van szinte az összes játéka, járóka, etetőszék stb. Most arra gondoltam,hogy szobát cserélnék, hogy lehessen egy felnőttes szoba is,hogy kicsit ki tudjak kapcsolódni. Tudom,hogy hülyeség de még szexelni sincs kedvem a babám játékai közt és ez már a kapcsolatunk rovására megy. Szerintetek van értelme szobát cserélni vagy önzőség kimozdítani a megszokott helyéről a kisfiamat?
2012. júl. 22. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan már! A gyerekek jó része szobát cserél valamikor életében. Nyugodtan cseréljetek, legfeljebb annyi történhet, hogy pár napig nehezebben fog elaludni, nálunk legalábbis ez volt. A harmadik éjszaka már nem volt semmi baj.
2012. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Holnap költözünk a 22 hós kislányommal, és a 3,5 éves fiammal, meg persze apukával kertes házba, 50 km-rel arrébb, ahol egyelőre csak a nappali lesz használható, majd néhány hét múlva kapják meg szobáikat.

a mi körülményeink miatt neked azt válaszolom, egy szobacsere szerintem símán belefér.

2012. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első 1-2 nap lehet, hogy kicsit nyűgösebb lesz, de hamar megszokja. A mi kislányunkat a szobacsere egyáltalán nem viselte meg, az új házba költözést 2 nap alatt kiheverte.
2012. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor cserélünk. :) Első válaszolónak bocsi! Zöld kezet akartam nyomni csak mellément. :s
2012. júl. 22. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!