Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák! Nektek...

Tapasztalt anyukák! Nektek babátok melyik korszaka volt a legnehezebb?

Figyelt kérdés
Esetleg mikor nagyon pici volt?Hasfájós időszak,vagy a fogzás?Hozzátáplálás, vagy már a hisztis korszak?

2012. júl. 22. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első 1 év. 6 hónapos koráig hasfájós volt. Utána a fogzással kínlódtunk. Borzasztó volt. Úgy sajnáltam szegénykémet...
2012. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az volt a legnehezebb amelyikben éppen voltunk.

Azt hittem hogy a hasfájós korszak után minden jó lesz, de aztán rádöbbentem hogy nem.

Most 2 éves és dackorszak elején járunk, most éppen ez a legnehezebb.:)

2012. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Antus ***** válasza:
100%
Nekünk is az első 1 év, mert 5 hónapig volt a lányom hasfájós. Minden este 20:00-22:00-ig sírt. Amikor elmúlt, jött a fogfájás, amivel szintén sokat szenvedtünk. Aztán jó volt egy darabig, de aztán jött az 1 éves kor, amikor megtanult járni, de még nem stabilan, és én állandóan fogtam a kezét, le kellett hajolnom Hozzá. A hátam nagyon fájt hónapokig. Amikor biztosan járt, akkor elengedtem. Aztán megint jó sokáig, de most 2 évesen jön a hiszti korszak és a félős korszak. Most ezzel szenvedünk. De az első 1 évben sírtam a legtöbbet.
2012. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az a legszebb és egyben a legnehezebb, amiben éppen vagyunk. Most a két éves dackorszak van soron.
2012. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a nagyobbiknál az első 3 hónap a hasfájás miatt, utána már nem voltak gondok, most kezd megint nehéz lenni, közel a 3 évhez. A kicsi (most 14 hós) hamar átaludta az éjszakákat, evett, nem fájt a hasa, de 6 hósan felállt, 7 hósan már nem kapaszkodott, 8 hósan egyszer csak elindult és persze két lépés után elesett, nem kicsit. És utána folyamatosan próbálkozott, nem lehetett eltántorítani, kb 3 hónapig mentünk pórázon, kézen, mindenhogyan. A vágy olyan erős volt benne, hogy egyedül menjen, hogy kitépte a kezét a kezünkből és ment és esett. Borzasztó 3 hónap volt...
2012. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek az a legnehezebb amiben benne van úgy érzi, ha újra végig kellene ezt csinálni belehalna. Nálunk tejallergia derült ki, de 5 hósan addig minden nap amíg ébren volt ordított. Ezt képzeld el. Amikor kinyitotta a szemét sírt, ordított amíg el nem aludt. A végén véres volt a széklete és az ügyeleten mondták lehet tejallergiás.

Azóta kezdődik a dackorszak, de az semmi az első 5 hónaphoz képest.

2012. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat!Nekem szinte születésétől fogva hasfájós volt a babám.Aztán 3és fél hónapos korára elmúlt.Most 4hónapos és hát már előre félek a fogzástól.Mindenki azzal riogat, hogy az rosszabb lesz :S
2012. júl. 22. 22:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ez a fogzás dolog is más más minden babánál! Ha valaki nehezen élte meg a babájával azt fogja mondani hogy az a legrosszabb, viszont valaki meg fel sem veszi! :) Ne görcsölj előre! Én minden napot más másképp élek meg....! Én nem fogok egy egy hisztit erre vagy arra....! Viszont vannak azok a napok amikor abszolutte nem bírom cérnával...! Nekünk ha lehet ezt mondani ez az egy év probléma mentesen zajlott le... rengeteg vidámság, rengeteg át aludt éjszaka, probléma mentes fogzás EDDIG.......... Ahogy betöltötte hónap elején az 1 évet kicserélték..... nem viccelek, hetente szakad át egy egy foga, együtt sírok vele..... nem eszik semmit csak a tápszert fogadja el és egy egy kedvencet......! Rengeteget sírok esténként és arra gondolok hogy a holnapunk talán könnyebb lesz! :( Szóval ne higyj senkinek.... neked is van egy kis egyéniséged a kezedben aki nem fog olyat csinálni amit más gyereke :)
2012. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!