Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt valaki hasonlót?

Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
Kisfiam elég szeles és nehezen jön ki neki,nem székrekedéses,és adtam neki ánizsos szirupot de azt vettem észre,h ettől még szelesebb lett.Létezhet ilyen?Pedig itt ahol élek mindenki ezt ajánlotta.Nem tudom mit adhatnék neki.
2012. júl. 20. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:

én még nem hallottam az ánizsról ilyen téren, itthon édeskömény teát ajánlanak, ha anyatejes akkor anyának köménylevest és persze ami a legtutibb az a szélcső.

nagyon vékony műanyag cső, fel kell tenni a baba fenekébe és kivezeti a pukit. nagyon puha a cső, ezzel be is lehet pelenkázni, nézz utána, hogy nálatok van-e ilyen, szerintem ez a legjobb mert nem terheled semmivel a szervezetét és nem is tud hozzászokni

2012. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nalunk ugyanez volt a helyzet, mindenki azt mondta, hogy ha komenylevest eszek, akkor majd a kicsinek konyebben mennek a szelek, erre szegenyem ugy felfujodott mint a labda, nagyon szenvedett 2 napig

nekunk a hasmasszazs nagyon bevalt, meg a hasrateves

[link]

2012. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!