Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezhet az, hogy egy hónapja...

Létezhet az, hogy egy hónapja a foga miatt kelünk éjjel óránként, vagy vigyem inkább orvoshoz, mert más lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

7 hónaops a kisfiam, egy hónapja nem alszik éjjel, felsír, alszik 20 percet, megint felsír, fent van egy órát, alszik másfél órát, felsír, fent van fél órát...stb.

A felső ínye be van dagadva, de nem tudom, hogy ilyen hosszú ideje jöhet-e a foga, vagy más baja van? Nurofen, Viburcol, semmit nem használ.


2012. júl. 23. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy a foga, vagy szeparációs szorongás. Kitartás!
2012. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 hónap az rengeteg idő. Ennyi ideig egyhuzamban nem fáj a fog. A fiamnak volt, hogy 2 hónap alatt kijött 8 foga, de csak időszakonként fájt, mikor éppen törte át az ínyt a fog, meg előtte napokban volt nyűgösebb, törésnél pedig volt fent éjszaka. Ha többfajta fájdalomcsillapító sem hat, akkor egyértelműen azért nem lesz nyugodtabb, mert nem fájdalma van.

Más lehet a gond.

2012. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tudom, akkor mit kellene tennem? Orvoshoz menjunk?
2012. júl. 23. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet. Mozgásfejlődés, szeparációs szorongás, fogzás, melege van, szomjas, éhes, fáj a hasa. Ezek így nagyvonalakban. Nappal milyen? Eszik rendesen? Az enyém 1 hete csinálja ugyanezt, én megetettem éjjel, utána csend lett... most kezdett el mászni és hamarabb éhes lesz.. Ez csak egy tipp persze, de valami nálatok is alakul. Egy orvosi konzultáció nem árt, de szerintem nem kóros oka van..
2012. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Hozzáértők szerint 3 fő dolog áll a háttérben az csecsemőkori alvászavarokat illetően: Fogzás, szeparációs szorongás, mozgásfejlődés.


Nem lehet, hogy elkezdett forogni - kúszni - mászni a fiad 1 hónapja (amikor ez kezdődött)?

2012. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!