Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tommee Teppee utántöltő (ami...

Tommee Teppee utántöltő (ami elég drága) helyett van valami ötlet? Lehet venni valahol ilyen keskenyebb fóliatömlőt? (Tesco, Cora, Auchan, stb. )

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Off:


Én nem vettem ilyen csoda kukát, csak egy egyszerű szemetest és sok - sok uzsizacskót.

Abba raktam bele minden használt pelenkát és összekötöttem, majd így dobtam a szemetesbe.

Én két naponta cserélem a gyerekszobába a szemetest és nem büdös cseppet sem.


Ha esetleg "durvább" a széklete a lányomnak, akkor azt egyből a szemétledobóba viszem ki.

2012. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tescoban van illatosított zacsi-rózsaszín a csomagolása-én abba tettem egyenként,és úgy bele a kukába-nekünk angelcare captiva van,vagyis ugyanúgy működik. utántöltőt sose vettem. előtte beletettem egy nagy zacskót,mint egy sioma szemetesbe
2012. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy darabig én is vettem bele az utántöltőket,mert a Brendonban nagyon jó áron volt...Aztán elszállt az ára,én pedig vettem sima szemetes zsákot és azt tettem a kukába,ebbe csak a pisis pelust gyűjtöm,a nagy dolgosat külön zacskózom és megy a kinti kukába.
2012. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!