Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro babakocsit használók!...

Espiro babakocsit használók! Végig kihasználtátok, vagy vettetek esernyőkocsit is?

Figyelt kérdés
hogy még kisebb és egyszerűbben használható legyen a kocsi, vagy mikor a gyermeketek már tudott járni.
2012. júl. 23. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vettem kicsi esernyőkocsit is, mert egyszerűbb volt már nagyobb gyerekkel, másfél éves elmúlt, mikor vettem.
2012. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Megkérdezhetem, milyen típusút vettél? Ha már egyezeik az ízlésünk az Espiroban.
2012. júl. 23. 15:37
 3/12 anonim ***** válasza:

Én csak egy egyszerűt vettem, Giraffe Club-osat a Kenguru Gold-ból 13E volt akciósan. Annyi volt csak az elvárásom, hogy karfás legyen, ezért is vettem ezt. Egy ugyanilyet:

[link]

2012. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hasonlóra gondoltam én is, köszi.
2012. júl. 23. 15:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Vectorunk van, 8,5 hós a fiam, még csak ezt használjuk. Viszont kénytelen leszek egy kicsi esernyőkocsit venni, amikor kinövi az Espiro hordozóját. Utazáskor a fix gyerekülést, a babakocsi vázat és a sport feltétet lehetetlenség lenne betuszkolni a kocsiba... Most még ha utazunk, akkor ugye jön a váz, meg a hordozó, amiben egyébként is utazik.
2012. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekünk Espiro Atlantic-unk van. 7 hónapos volt a kisfiam amikor a keresztelőre egy lapra csukható babakocsit kértünk. Egyetlen egy okból, mert a hordozó már nem volt neki kényelmes bevásárlásokkor, a sport részt pedig nem egy pöccintés rászerelni a vázra, legalábbis számunkra nem egyszerű. :) Itthoni sétáknál, boltba járásnál, védőbe menni ugyanúgy az Espirot használjuk, mert imádom, nagyon jól bírja a terepet. Városi bevásárlásokkor, nyaraláskor meg minden olyan alkalomkor ahova autóval megyünk a lapra csukhatót, de megmondom őszintén utálom a műanyag kerekeit, meg nehezen tolható számomra az Espirohoz képest. Annyi az előnye, hogy pikk-pakk összelehet csukni, könnyen elfér a kocsiban és egy mozdulattal kilehet nyitni. De a kedvenc továbbra is az Espiro. :)

Ilyen: [link]

Ez pedig a lapra csukható: [link]

Neked kedves kérdező mekkora a babád? És mi ihlette a kérdésedet? :)

2012. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is Espiro Evo Enzo típusú kocsim van. Nagyon szeretjük. :-) Bár tényleg viszonylag nagy helyet foglal el, de ha kiszedjük mind a 4 kerekét, akkor elég lapos és lehet tőle még pakolni a csomagtartóban. Most gondolkoztam én is kisebb kocsi vásárláson, de ez annyira kényelmes, hogy egyik sem volt túl szimpi "helyette"...mikor utaztunk olyan helyre, ahol volt babakocsi, akkor a miénket nem vittük és hát alig vártam, hogy újra ezt használhassam! Most 1,5 éves a Manóm, de szerintem nem veszek másik kocsit.
2012. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én is imádom az Espirot. Ha nem ez lenne, már biztos cseréltem volna egy esernyősre, de nem tudom, van-e olyan kényelmes, mint ez. Azért gondolkodom rajta, mert minden nap mennünk kell autóval, 1-2 ki-beszállással, és tudom, egy pillanat összerakni a két részt, de amikor pár percről van szó oda-vissza, még egyszerűbb lenne 1 kocsit kivenni, kicsitni és kész. Meg játszótérre is menni, talán még egyszerűbb lenne.

Tényleg dilemmázom rajta, mert a meglévőt nagyon szeretem.

2012. júl. 23. 21:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is Espiro Atlantic van. Nagyon szeretem de én is kénytelen voltam venni egy ernyőkocsit mert a fél csomagtartót elfoglalja. Amíg hordozóval használtuk jobban elfért, de a sport résszel nagyon nagy. Chippolino Riot vettünk utazáshoz, nem rossz ernyőkocsi mezőnyben, de az espirohoz képest kínszenvedés tolni mivel elég nagyra nőttünk :)
2012. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Egyébként ha nem sajnáltam volna kiadni ennyi pénzt a százezres babakocsi mellé, tuti ilyen sportkocsit vettem volna:

[link]

Tuti szuper, a márkából adódóan. :)

2012. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!