Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2. szülés és az első napok...

A 2. szülés és az első napok a babával már tényleg nem olyan varázslatos?

Figyelt kérdés
Én úgy szeretnék 2. babát és annyira vágyom arra az élményre ami az elsőnél volt! De sokan azt mondják csak az első babával van az az érzés tudjátok...
2012. júl. 23. 16:48
 1/6 anonim válasza:
46%
Milyen érzés?
2012. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Első vagyok.

Bocsi, félreolvastam a mondatod. :)

Nekem egy gyermekem van. Biztos vagyok benne, hogy 2. babával más lesz a helyzet, de az érzés, hogy egy új kis életet hoztál a világra ugyanaz. Barátnőm azt mondta: a második szülést sokkal jobban meg tudta élni, mert tudta mi fog történni, és jobban koncentrált belülre.

Ami változhat az esetleg az, hogy a két gyermek közt fog ezután megoszlani a figyelmed. Ez biztosan nagyon nehéz egy Anyának.

2012. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kettő van, igaz nagy a korkülönbség, lehet azért éreztem megint azt a varázslatot. Amikor először kihozták hozzám a kórházban, majdnem elsírtam magam és csak néztem-néztem, ahogy szopizik és akkor ott volt az a varázslat.
2012. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a másodikkal olyan brutális utófájásaim voltak még napokig, hogy teljesen tönkretette az első idők szépségét. Utána viszont sokkal lazábban kezeltük a dolgokat, kevesebbet stresszeltünk, így nagyobb örömet tudtunk lelni a babában.
2012. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A másodiknál nem volt az az eofólikus állapotom utána napokig mint az elsőnél:) ez van, ez az igazság, nagyon vártuk, nagyon akartuk, nagyon szeretjük, és még sem éreztem azt amit az első szülés után, pedig vártam az az érzést, mert sose felejtem el az első után , szinte ébren álmodtam újra és újra az első pillanatokat..hát most nem..
2012. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam mind a kettőnél hasonló érzés volt , hisz azért mégis csak egy kis baba növekszik benned . Igaz az elsőnél más volt egy új érzés , olyankor nem tudod , hogy most mi fog jönni . A másodiknál viszont igen ,de hát így is úgy is csodálatos..
2012. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!