Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik mosható pelenkát...

Melyik mosható pelenkát válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok Kismamik, Anyukák!

Mosható pelenkát szeretnék vásárolni. Rengeteg márka van, és tapasztalat híján nehéz a döntés. Melyiket ajánljátok? Méretben hogyan válasszak?

(Kisbabám 2 hónapos.)



2012. júl. 23. 17:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ezen a fórumon úgy olvasom, hogy a Coolababy, és a Pop-in az etalon. Jobban mondva: van aki az egyiket ajánlja jobban, van aki a másikat. :)

Ahogy így olvasgatok itt, kezd kialakulni az elképzelés. :)

2012. júl. 24. 18:04
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld ki a Csimota Zsebes szabású belsőket (basic+, Comfort). Visszavásárlási garancia van a kezdő csomagra, és már 2 db rendelése esetén is adnak kedvezményeket.

Akár 25%-ot is.

[link]

2012. júl. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Elnézést. Elmaradtam neked a válasszal. A coolababy méret szempontjából szerencsére elég állandót nyújt. (Ez nem igaz már a babyland-ra. ) 13 kg-ig szerintem valóban jó, de egy baba lehet 14-15-16 kg is mire szobatiszta lesz, tehát végig nem biztos. Azért ettől függetlenül érdemes beruházni rá, mert így is sokáig tudnátok használni.

Pop-int nem próbáltam, de valóban sokan szeretik. Úgy tudom az egy kicsit drágább árkategóriás, de ezek szerint jó is.


Érdemes olvasgatnod, akár be is regisztrálnod a linkelt fórumra és kérdezgetni. Sok infóhoz lehet jutni.

2012. júl. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 27. 10:47
 15/16 anonim ***** válasza:

A coolababy nekem az első perctől kezdve kifolyt. A pop-int pedig 13 kg-osan kinőttük. 1-2 db volt mindkettőből. A Coolababyk még az első gyermeket sem tudták kiszolgálni. Levált és kiszakadt a PU- réteg, ami a vízhatlanságáról gondoskodik. Nem lehet 60 fokon mosni, csak 30-on. Úgy pedig nem lett tiszta. Pelenka fertőtlenítőt kellett venni hozzá. Ami elég drága. Akkor már inkább a POP-in. Bár ez elég drága.

Szerintem ne egy márkából vásárolj be, hanem többfélét.

Ha nem ódzkodsz tőle vehetsz használtan is a mamami bolhapiacon. Vagy A WAHM oldalakon varrathatsz saját pelust.

2012. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Épp Coolababyt készülök vásárolni próba céljából.
2012. aug. 2. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!