Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha este 6-kor indultok sétálni...

Ha este 6-kor indultok sétálni, akkor is bekenitek a babát napozókrémmel?

Figyelt kérdés
S hogy oldjátok meg a nagyobb, de ülni még nem tudó babáknál a nézelődést? A mózeskosár kupolája alól nem nagyon látnak ki. Lehajtjátok vagy sem?
2009. júl. 15. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

én ilyenkor már nem szoktam bekenni, max csak ha kimegyünk a strandra.

mi úgy oldottuk meg ezt az időszakot, hogy visszatettük a hordozót a kocsira, így onnan már kilátott, aztán jött a fél fekvő, majd az ülő 6 hónapos korára.

2009. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem be kell kenni, hisz 8-ig süt a nap, és nem kevés erővel!! Tegnap rekord, 8,7-es UV sugárzás volt!

Ha már van 5 hós, vagy nagyobb, nyugodtan tedd félfekvőbe a sportkocsiba.

2009. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Este 6kor már egy egyszerű sétánál nem kell, én nem szoktam. De sapi úgyis van rajtuk meg ruci.
2009. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Őszintén szólva, este 6-kor míg nem volt ilyen őrült meleg én sem kentem be. Ruha ugyan tényleg van rajta, de minimális (napozó vagy body és kisnadrág), szóval egy-két napja ilyenkor is kenem. Mi leengedett kupolával sétáltunk/sétálunk. Szerintem akkor már olyan szögben éri a földet a napsugár, hogy nem bántó a szemeinek.
2009. júl. 16. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!