Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5-2 éves gyerkőcöt bekenitek...

1,5-2 éves gyerkőcöt bekenitek minden séta alkalmával naptejjel? Ha babátok ebéd időben alszik el tápszeren, teán, vagy cicin ahogy mi is, és alvás után ebédel. Hogy alakul a napirend, mikor ebédeltek és vacsiztok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Másfél éves.

7-8 között ébredés tápszer, utána reggeli

délelőtt játszótér (bekenem naptejjel)

fél 12-től fél 2-2-ig alszik, utána ebédel

délután játszótér (bekenem naptejjel)

5 fele hazajövünk, uzsizik

fél 8-kor fürdés

8-kor tápszer és alvás

2010. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A naptejes rész: igen. A többit nem értem.
2010. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia,


kisfiam 19 hónapos, nem szoktam minden egyes séta alkalmával bekenni. d.e 1x, déltől háromig nincs kint, majd a tengeren kenegetem gyakrabban.


Ági

2010. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17 hónapos,igen bekenem naptejjel.reggel tápszert kap 7 körül aztán reggelizünk 8 fél 9 körül,kimegyünk az udvarra,11 után eszik egy joghurtot,vagy krémtúrót,alszik majd ha felébredt utána kap ebédet,tápszert csak este kap megint.
2010. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!