Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor kezdtétek kiváltani...

Ti mikor kezdtétek kiváltani az evéseket? Melyikkel kezdtétek?

Figyelt kérdés
Egy pár hete már kóstoltatok.Már evett almát, barackot, répát, sütőtököt. Holnap fog krumplit és így tovább.Mit kell még megkóstolnia ahhoz hogy kiválthassam az ebédjét?Mert az ebédre kapott tápszert szeretném majd először kiváltani főzelékkel.4hónapos a babám.
2012. júl. 23. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyatejes a kisfiam, de már én is 4-5 hónaposan el kezdtem kóstoltatni, ebédre kb. 7 hónaposan adtam főzeléket. Lehet, hogy hamarabb is kiválthattam volna, de mivel anyatejes, így nem siettem annyira a kiváltással. Itt az a lényeg, hogy az emésztőenzimek mikor érettek a babában erre a fajta táplálásra.
2012. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

előszőr (főleg ha még csak 4hós) a tízórait vagy az uzsonnát szokták kiváltani.

én még várnék az ebéddel több hetet is,és akkor is ha evett is a főzelékből még utánna ia kell adni tápszert ,mert nem fog annyit enni még,hogy azzal jól is lakjon

2012. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Előző vagyok, én úgy tudom, hogy kb. 6 hónapos kortól tudják megemészteni a másik fajta táplálékot.
2012. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes,de 5 hónaposan már uzsonnára elkezdtük a gyümölcsöt.
2012. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tízóraival kezdtem, majd ebéd, uzsonna, vacsi, reggeli jött.Mindegyik kiváltására 3-4 hetet szántam első lányomnál.

Most a második gyerekemnél is ezt a sorrendet követem.2 hét múlva lesz 6 hónapos.Tízóraira gyümit eszik, és most tartunk az ebéd kiváltásánál.

2012. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Lehet, hogy igazatok van és először a tízórait váltom ki.:)
2012. júl. 23. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!