Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsitok van?

Milyen babakocsitok van?

Figyelt kérdés
Meg vagytok vele elégedve? Újra ilyet vennétek ha előről kezdhetnétek? Ha nem, milyet?
2012. júl. 23. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
peg perego gt3, elégedett vagyok vele, szuper kocsi, de ez elég nagy és nehéz, a gyerkőc pedig egyre nagyobb. Lassan kisebbre cserélném, de még nem tudom mi lenne az ideális.
2012. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi elsőnek vettünk egy RafPol Twistet,kompletten(hordozó,mózes,stb.).Kb. 1 hónap után agybaj kerülgetett tőle,mert tragédia az a babakocsi.Nem kezdem el kivesézni,mert csak rosszat tudok róla írni.

Aztán nem rég lecseréltük és vettünk egy PegPerego Pliko-t.Hát az egy álom!!Imádom,és ha ezt ismerem,akkor ilyet vettem volna legelőször is.Bár nem tudom újszülött babánál mennyire lehet használni,nálunk 4 hónapos volt a fiam,mikor kapta.Össze sem lehet hasonlítani a kettőt;erről meg csak jó tudok mondani. :)

2012. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

peg perego venezia.Használtan vettük,mert az első kocsi nem jött be(nagy "dömper")Már 2 gyereket kiszolgált, de kifogástalan állapotban kaptuk, kisfiam fél éves kora óta használta kb 16-17 hónapos koráig.Decemberben érkezik a tesó,remélem még nála is tudjuk végig használni.

Nagyon jó kis kocsi, szeretem, csak már nem gyártják...nem értem miért...szerintem megint ilyet vennénk.

2012. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok, talán még én is elgondolkoznék a peg perego switch-en,ha most kéne venni, ez a kocsi nagyon tetszik, csak irtó drága:/
2012. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem Stokke kocsim van és 2 gyerkőcöt már kibírt, most jön a következő babó, és olyan mint ha vadi új lenne, úgyhogy nála is ezt fogjuk használni. Ha újra kéne kocsit vennem, most is ezt venném, persze nagyon drága, de ha megteheted akkor szerintem megéri, én legalábbis nagyon elégedett vagyok vele.
2012. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, imádom! :)

[link]

2012. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pierre Cardin PS647

Nagyon szeretem, a kisfiam is!

2012. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Coletto austin a3-mal kezdtük és imádtam,de mikor már csak kis sportkocsi kellett rohangálósnak,akkor egy abc design primo-t vettem,amit a babám 14 hónapos kora óta használok ,minden nap azóta is...most 2 éves.
2012. júl. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Quinny buzz.

Szuper kocsi, nagyon szerettem, minden igényt kielégít!

Utánna vettünk egy esernyőkocsit, Mammas&Papas pippi ez is nagyon jól bevált!

2012. júl. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is Quinny Buzz-unk van, nagyon szeretem, mostanában cseréljük le majd a mózest a sportrészre. 5 hónapos, de még mindig imád benne aludni, csak lassan félek, hogy kiesik belőle annyit mocorog, ha ébren van.
2012. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!