Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hós babám nagyon sokszor...

9,5 hós babám nagyon sokszor kel éjjel, cicire teszem, azon visszaalszik, de már nagyon fárasztó. Aki hasonlókkal kuszkodott, mikor oldódott meg? Mikor fog mélyebben aludni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném sírni hagyni.
2009. júl. 15. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ritka, hogy ezt magától elhagyja...

Nálunk csak rosszabb lett minden, fél éves korától 1 éves korági már negyedóránként kelt, és háromnegyed órákat altattam, a cicim már leszakadt és lila volt....

Szeretem, imádom, de megelégeltem, és megtanítottam egyedül elaludni, azóta este leteszem, kis hüppögés után elalszik, majd reggel ébred. És mit ne mondjak, mások így az éjszakák... :-)

Én ajánlom ezt a módszert, mert neked , babádnak sem jó, ha frusztrált, kimerült, fáradt é ingerlékeny vagy a kialvatlanságtól...

2009. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát az én babám is 2 óránként,de van hogy 1,5 óránként cicire könyörgi magát.7,5 hónapos és nagyon fáradt ő is és én is,de csak nem akar aludni.Hogy mikor oldódik meg azt nem tudom.Sírni én sem akarnám,de lehet,hogy muszáj lesz.A barátnőm kibírta és azóta átalussza az éjszakát.Irigylem.Vagy lehet,hogy megpróbáljuk,hogy apa kel fel hozzá.Ott nincs cici,de visszaaltatni lehet hogy ő is tudná és rájönne,hogy nincs értelme felkelni.Mi először ezt próbáljuk,utána jön a sírdogálás :(((
2009. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

az én kicsim ugyan nem ciciért, de cumiért ébredt, és bizony odáig jutottunk, hogy 10percenként ugrottam cumit "nyomni" a szájába.

én is megelégeltem.egy 40perces sírást hallgattam végig.azóta átalussza az éjszaakákat.

12hós

2009. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, és cici helyett éjszaka vizet adok neki mostanában, ritkábban kel.
2009. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!