Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kisfiam nagyon...

11 hónapos kisfiam nagyon hisztis lett, akkor is bőg amikor nincs miért. Pedig eddig igazi mintagyerek volt. Mi ez a változás?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem megviseli ez a meleg.
2009. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez lehet attól is, hogy összevissza frontok vannak mostanában, és pl ma nagyon fárasztó volt ez a meleg. Lehet attól is, hogy foga készülődik. az én fiam a hátsó fogainál hetekig hisztis volt, látszólag ok nélkül örjöngött. Vagy ami még ebben a korban lenni szokott, a szeparációs félelem kialakulása. megijed csomó dologtól, amitől eddig nem. nem vigyorog ész nélkül mindenkire, aki szembe jön vele, és otthon nem tudja feldolgozni, ha mondjuk nem lát téged, nem vagy szorosan a közelében, vagy egyszerűen nem vele foglalkozol éppen. Sok gyereknél ez ilyen sírdogálós, hisztis formában jön elő.
2009. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A nem foglalkozok vele eleget az gyakorlatilag lehetetlen mert inkább nem csinálok semmit és vele vagyok.
2009. júl. 15. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!