Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Üveges bébiételeket Ti...

Gabszem kérdése:

Az Üveges bébiételeket Ti önmagában adjátok vagy feldobjátok esetleg sürititek valamivel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát van amikor krumplival,van amikor Sinlaccal sűrítek.De volt már úgy is hogy tásztát főztem ki valamihez.De kapja önmagában is például a bolognait.
2012. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én amikor üvegeset adtam, az azért volt mert nincs időm semmit sem összedobni. Így általában azt magában adtam, de nagy ritkán én is sinlacot vagy valamilyen pelyhet tettem bele.
2012. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ritkán adtam üvegeset a fiamnak, mert kevés volt neki, mindig kellett mellé plusz egy krumpli, kis husi. Ezért inkább főztem neki:-)
2012. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én szinte mindig főzök, de néha azért becsúszik 1-1 üveges, csak az nálunk is kevés néha...
2012. júl. 24. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Az attól is függ,hogy mennyi idős a babád és mióta adsz neki üvegeset.Nálunk még elég önmagában ez a bébiétel/6hós a fiam/és kibírja vele a köv. evésig.
2012. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5,5 hos a kislányom, hát van amelyik elég neki , de van amelyik kevés.
2012. júl. 24. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!