Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól csinálom a hozzátáplálást?

Jól csinálom a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

5hónapos elmúlt a lányom, amikor elkezdtem neki almát adni. kapta 3napig. Utána kapott barackot, ezt is 3napig. Egyszer kapott krumplit. Azért csak 1x mert az nagyon nem ízlett neki. Adtam neki utána sütőtököt, 3napig de az sem ízlett neki. Tartottam egy kis szünetet és 6hónaposan folytattam a hozzátáplálást. Kapott banánt 4napig, ez nagyon ízlett neki. Közben bevezettem a glutént. És most az utolsó amit kapott az a körte. Ezt is 4napig kapta.

Jó ez így? Vagy több ideig kapjon egyfajta gyümölcsöt? Úgy gondoltam, holnap meggyet adok neki.


Ja és anyatejes. Nem szeretnék még szoptatást kiváltani, csak kóstoltatok egyenlőre.


2012. júl. 25. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen jó, amit csinálsz. Jöhet a meggy is. A krumplit natúrban adtad neki? Ha igen, akkor tegyél hozzá almát, úgy már biztos ízleni fog neki.
2012. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a MEGGY IS JÓ LESZ MAJD A KRUMPLIHOZ HA AZT IS MEGKÓSTOLTA MÁR.
2012. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az almát nem szereti. A körtéhez is próbáltam neki egy kis almát tenni, de nem ette meg. A krumplit próbáltam neki almával és anyatejjel is.
2012. júl. 25. 11:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Meggy után mit adjak neki?
2012. júl. 25. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mehetne neki a cékla még például, és megpróbálhatnád adni neki megint a sütőtököt, mondjuk körtével és almával, hátha úgy megenné. Brokkolit is meg lehetne próbálni már egy kis krumplival, répával csirkemellel.
2012. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
következő lehet sárgarépa, cékla, brokkoli, karfiol, tök, sütőtök, gesztenye stb illetve amiket eddig kapott azokat egymással kombinálva is adhatod.
2012. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a banán egy kicsit korai, egyébként jó. adhatsz még szilvát, ha a körtét bírja, azzal se lesz gond. ehet még z eddig felsoroltakon kívül rizst, céklát, cukkinit, spárgát. a brokkolival vigyázz, puffaszt.
2012. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!