Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a kádállvány jó piskóta...

Ez a kádállvány jó piskóta alakú kádhoz is?

Figyelt kérdés

[link]


Kisfiamnál ez volt a hagyományos egyenes káddal,de a kádat lecserélnénk ha jó ehhez a tartóhoz?Használja valaki így?



2012. júl. 25. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nem jó piskótához csak hagyományoshoz.Mélyebb a feneke,ezért nem illeszkedik bele a piskóta alakú kád.Én is így kombináltam volna,de mehettem hagyományos kádat venni,a piskóta alakú kád,úgyis csak pár hétig jó,utána kinövi.
2012. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen állványom van és piskóta alakú káddal használom. szerintem jó.
2012. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na ez jó...akkor most,hogy is van?hátha tud még valaki segíteni...
2012. júl. 25. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:

1 vagyok.éppen lehet ezzel használni de nem biztonságos,mert billeg benne a kád.ha leméred a piskóta magasságát,és a a kádállvány mélységét,láthatod hogy mélyebb a kádállvány,így nem illeszkedik bele a kád.nem véletlenül van a piskótakádakhoz más fajta állvány!

ill.a piskóta kád keskenyebb mint az állvány így az oldala se passzol,a hossza sem,ennyi erővel sztem egy vasalódeszkára is rá lehetne rakni...

egyébként egy hagyományos kád nem kerül többe 1500ft-nál,ha befürödsz a piskótával,nem nagy ügy vásárolni egy hagyományosat.

[link]

ilyen a piskótás állvány

[link]

ez a normál.

2012. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem jó!

épp a tegnap hoztam el egy piskótakádat egy ismerőstől a boltjából,hogy belepróbáljam egy ilyen tartóba. A tartó az előző két gyerekemről maradt és most a harmadik érkezik nemsoká de nem volt kádam. Hát sajnos nem volt jó bele, visszavittem. Nagyon billegett, ne vegyél hozzá! Csak a sima hagyományos való bele.

2012. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!