Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek babájuk sok hajjal...

Akiknek babájuk sok hajjal született: Kihullott az összes haja váltással?

Figyelt kérdés
Olyan 3cm sűrű haja voly lányomnak, most már nagyon ritkult, de alatta ot van a pici új haj. A baba hajból megmarad vmi, vagy mind kihullik? Mikorra cserélődött ki teljesen? Nálunk az új haj is hullik, mert a kiságya tele van pici hajacskákkal. Nálatok is volt ilyen?
2009. júl. 16. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a pici 7 hónapos volt, mikor szinte egy hét alatt kihullott az összes babahaja. Frászt kaptam, mikor reggel bementem és az ágya tele volt hajjal, és ahogy átfésültem úgy hullott neki. Apukája szekálta is, hogy most olyan kopasz, mint a nagyapja :). Már alatta ott volt az új haj és most 2 hónap után már elég dús neki, de sokkal világosabb.
2009. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi is nagy hajjal születtünk.3 hósan kezdett neki nagyon hullani.Most 5 hós,és már alig van babahaja.Csak hátul maradt meg a tarkójánál.A többi már új haj,most tüsifrizurás a lelkem.:)
2009. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is elég sok, göndör haja volt születésekor. Neki fokozatosan cserélődött ki, nem volt kopasz (kivéve a tarkójánál, ahol kidörzsölte). A feje tetején ki sem hullott, ott már olyan nagy, hogy a szemébe lóg lassan, de még mindig göndör. 10,5 hós, már a tarkójánál sem lehet észrevenni a kopaszságot. Néhány hónaposan neki is eléggé hullott, de valahogy a fején nem lehetett észrevenni, csak a párnáján.
2009. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 16. 10:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nálunk érdekes módon nem kopott ki, nem cserélődött le. Olyan fokozatos lett valahogy, hogy észre sem vettem. Még nem vágtuk le a haját, gyönyörű hosszú haja van, két éves kislány.

Még mondta is egyik rokonunk hogy de érdekes!

De én még a lepedőn sem vettem észre a hullást, mert lehet kicsit ritkult, de most így visszagondolva még ilyen se volt. :)

Érdekes!

2009. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ,hogy kihullott volna nem vettem észre csak a feketéből nagyon világos koszos szőke lett,de ez is jól áll neki :)
2009. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy nekük is sötét barna volt az első haja, ami meg most nől, az egésszen világos. Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 16. 11:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányomnak egyáltalán nem hullott ki, 1 éves korában már olyan haja volt mint egy 2-3 éves kislánynak. Kisebbik lányom most 7 hónapos, ő szintén nagy hajjal született, de neki a halántékánál és a tarkójánál kikopott a babahaj, viszont már ott van alatta az új, ami sokkal világosabb (szőke) mint a babahaj, fogalmam sincs mi sül majd ki belőle. :D
2009. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!