Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-es cumifejet meddig hasznalh...

1-es cumifejet meddig hasznalhatom?

Figyelt kérdés

4 honapos a kisfiam es tommee tippee cumifejet hasznalunk, es ebbol nagyon szepen eszik, de ahogyan a 2-bol adom neki a tapszert, szepen eszik, de ugy mar nagyon sokat eszik meg, es pl. este altatasnal nem tudom elaltatni. De napkozben is ugyanez van, ha 2-bol eszik akkor 300 ml-nel tobbet kell neki adnom, mire jol lakik.

Van hogy 340 ml-t kepes ugy megenni a tapszerbol, mig ha 1-es fejjel adom neki akkor 200 ml-t eszik es szepen elalszik.

Meddig hagyhatom hogy 1-bol egyen, mivel korilag mar a 2-est kellene hasznalnunk?????


2012. júl. 26. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2-est csak 6 hónapos kortól kell. :)
2012. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

na de a cumifejre ra van irva hogy

1-es 3 hos korig

2-es 3 hos kortol,

ezert is kerdeztem hogy hasznalhatom e meg az 1-est, na de ha a 2-es 6 hos kortol van, akkor meg jo lesz a mostani

koszonom a valaszod

2012. júl. 26. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Azok a számok csak ajánlások, nem kötelező úgy csinálni!

Addig add a kisfiadnak az 1-esből, amíg jó neki. Ha nem fárad el, nem kell nagyon szívnia, akkor maradjon még!

Írod, hogy jobb még neki, akkor ne cseréld!

Az én lányom 7 hós koráig 1-es cumival evett.

Mikor cseréltem 2-es, pillanatok alatt bevágta a szokásos adagot, és csak nézett, majd reklamált, hogy most mi van??? :)

2012. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszod

sajnos mi is ugy jartunk ahogy te, bevagta az adagjat es kert meg

maradunk az 1-nel, csak azt hittem erdemes valtani ha nagyobb lesz a pici, ezert is vettunk probakepp 1 db-ot, de nem igazan valt be

2012. júl. 26. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!